Українців у цьому році чекає приємність: ще одне підвищення пенсій. У грудні мінімальна виплата збільшиться на 74 грн, а максимальна – на 740 грн. А в наступному році очікуються щонайменше два перерахунку: в результаті зростання прожиткового мінімуму, це з урахуванням нового бюджету.
Точні цифри стануть відомі після презентації проекту бюджету на наступний рік. Однак в уряді Гройсмана, який пішов у відставку, але встигло зверстати бюджет, вже анонсувати нові розміри зарплат і пенсій.

Пенсії планують підвищити в кілька разів – в липні та грудні. В результаті мінімальна пенсія повинна збільшитися з діючих 1564 грн до близько 1800 грн.
За законом українці у віці від 65 років, які досягли норми щодо стажу (30 років для жінок і 35 – для чоловіків) мають право на пенсію в розмірі не менше 2,4 тис. грн. Якщо ж їх розрахунковий розмір пенсії буде нижче, то різницю компенсують з державного бюджету.
При цьому при зростанні мінімальної пенсії до 1,8 тис. грн максимальний її розмір, на який мають право українці з високими (як мінімум в 8 разів вище середніх) зарплатами або спеціальними правами, становитиме 18 тис. грн.

Популярні новини зараз

Людмила Балан у "весільній" сукні заспівала пісню сина: тепер зрозуміло, чому Дан закохався у Тіну Кароль

"Паскудить в лісі?": чоловік показав відео, на якому зняв снігову людину. Мурашки по шкірі

Ніна Матвієнко не стримала радості від переїзду Тоні й Арсена Мірзояна: "Ще й випхаю"

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Показати ще