Міністерство юстиції України повідомило в Facebook про старт тижня, присвяченого протидії булінгу в школі. Він почався вже з цього понеділка. Правопросвітницькі заходи для школярів проведуть по всій Україні.

Участь в інформативних заходах будуть брати батьки, вчителі та інші учасники освітнього процесу. Говоритимуть про введення адміністративної відповідальності за цькування і вироблення в суспільстві небайдужості до цієї проблеми. Про це повідомляє Міністерство юстиції України на своїй сторінці у Facebook.

Стартував тиждень протидії булінгу в школах

"Тиждень протидії булінгу – це другий щорічний комплексний захід, направлений на одночасну та всесторонню роботу з протидії булінгу у школах. Під час Всеукраїнського тижня з протидії булінгу по всій Україні відбудуться правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування школярів, їх батьків, учителів та інших учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та вироблення в суспільстві небайдужості до проблеми булінгу.", - йдеться у повідомленні. Міністерство юстиції України

Стартував тиждень протидії булінгу в школах

Популярні новини зараз

Українцям перераховуватимуть пенсії щомісяця: хто опиниться серед щасливчиків

Корольова стривожила сумною звісткою про Тарзана: "Будемо прощатися..."

Тимошенко оновила образ після перепалки з Зеленським: такою її не бачили давно

Волочкова станцювала стриптиз під Лободу, роздягалася як може: "Як з підворіття"

Показати ще

Протягом цього періоду будуть проводити кінопокази під відкритим небом, танцювальні флешмоби, інтерактивні театральні постановки та інше. Окрім того, Міністерство юстиції України інформує щодо визначення терміну "булінг".

"Соціальне залякування або булінг із застосуванням тактики ізоляції припускає, що когось навмисно не допускають до участі в роботі групи, будь це трапеза за обіднім столом, гра, заняття спортом або ж громадська діяльність. Фізичне залякування, побиття, стусани, підніжки, поштовхи, блокування або дотики небажаним і неналежним чином - це все булінг!", - вказано у повідомленні. Міністерство юстиції України

Стартував тиждень протидії булінгу в школах

Українців закликають долучитися до Всеукраїнського тижня з протидії булінгу.

Нагадаємо, раніше школярка хотіла піти з життя через вікно 12-го поверху, історія дівчинки, що стала жертвою буллінгу

Як повідомляв портал "Знай.ua", київського школяра оштрафували за булінг: платити за хамство треба навіть у дитинстві

Також "Знай.ua" писав, що у київській школі гримить скандал через булінг вчителів