У вівторок, 17 вересня, було звільнено з посади судді Конституційного суду України Михайла Гультая, Михайла Запорожця і Наталю Шапталу. Підставою для звільнення стали їхні заяви про відставку.

Про це пише прес-служба КСУ.

"17 вересня на спеціальному пленарному засіданні Конституційного Суду було звільнено з посади судді КСУ Михайла Гультая, Михайла Запорожця, Наталю Шапталу… на підставі поданих ними заяв про відставку", - йдеться у повідомлення прес-служби.

Популярні новини зараз

Пальчевський розніс в пух і прах слуг народу Зеленського: "Казна-звідки взялися..."

Сенцов розставив всі крапки в братстві з Росією: "У мені немає ні краплі української крові"

Росія висунула жорстку вимогу по Донбасу: в Раді забили тривогу, необхідна допомога

Не стало сина Пугачової та Кіркорова: як Примадонна пережила величезну втрату

Показати ще

Вони були призначені суддями КСУ ще 16 вересня 2010-го і прийняли присягу 21 вересня того ж року. У прес-службі також нагадали, що згідно з законом про Конституційний суд, суддя КС призначається на 9 років без права бути призначеним повторно.

Зазначимо, що 4 травня судді Конституційного суду проголосували за звільнення голови Станіслава Шевчука. Приводом стало рішення комісії з етики про нібито дисциплінарні порушення в його діях. Суд натомість очолила Наталія Шаптала, яку у 2014 році Верховна Рада пропонувала звільнити через порушення під час президентства Януковича.

Нагадаємо, раніше новий генпрокурор Рябошапка зробив гучну заяву про "посадки" колишньої влади.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Зеленський побудує нове місто, в Україні з'явиться свій Лас-Вегас: де, коли і що там буде.

Також "Знай.ua" писав, що Зеленський жорстко покарав заступників Богдана, і ось що він отримав у відповідь: "Хто більше працює, той...".