У мережі показали повне відео інциденту, який стався 14 вересня в Дніпрі. Як відомо, в одному з магазинів "АТБ" жорстоко побили "неадекватну" дівчину. У корпорації раніше запевнили, що співробітники компанії до цього непричетні.

"АТБ-Маркет" не займається будівництвом і реконструкцією торгових об'єктів. Всі роботи для компанії проводять підрядні організації, з якими оформляються відповідні договірні відносини. Підрядні організації мають у своєму штаті співробітників, які виконують будівельні роботи, а також функції з охорони будівельних майданчиків". йдеться в повідомленні

Користувач Facebook Юрій Калініченко опублікував на своїй сторінці в соцмережі повне відео інциденту в АТБ.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика:

Популярні новини зараз
Христос Воскрес, а ви привітайте: найкращі та оригінальні привітання на Великдень ТЦК підуть у минуле? Українцям готують нову систему призову — що зміниться У метро пустять не всіх: хто не зможе їздити з квітня ПриватБанк запровадив нові правила: що тепер робити з валютою
Показати ще

В прес-службі компанії також повідомили, що "АТБ" вимагає пояснень від підрядника, який займався будівництвом нового магазину, щодо неправомірних дій своїх співробітників. За фактом наданих роз'яснень будуть прийматися відповідні рішення.

Нагадаємо, під Києвом бійка батька з сином закінчилася кривавим убивством.

Раніше Знай.ua повідомляв, під Києвом шукають яскраво одягненого дитини з паралізованою рукою.

Також Знай.ua писав, озвірілий киянин влаштував дебош у ресторані.