У неділю, 29 вересня, католики відзначають одне з головних церковних свят - Михайлів день. У цей день віруючі шанують архангела Михайла.

У цей день на Русі було прийнято вирішувати старі сварки і справи, а після того, як всі негаразди вирішені, влаштовувати бенкет. Кожен учасник приносив свою страву, а недавні сперечальники сідали за один стіл. Їжу, яка залишиться, відносили бідним.

На Михайлів день заборонено працювати і займатися домашниими справами. Обов'язково потрібно було відвідати ранкову службу, а день провести з добрими думками і в молитві. Якщо піти проти цього, можна накликати на себе біду.

Популярні новини зараз
Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою Україні загрожує повне занурення у темряву, якщо головну проблему не вирішити вже зараз Росія знову готує масований ракетний удар: 20 нових бомбардувальників уже на бойових місцях Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки
Показати ще

Прикмети на Михайлів день:

- Якщо на Михайла вранці на деревах буде іній, то зиму чекали сніжною;

- Тепла погода 29 вересня віщувало довгу осінь;

- З того, як падають з листя осики на Михайлів день, можна було дізнатися погоду взимку. Якщо листя падали обличчям вниз - буде тепло, якщо вгору - мороз.

Нагадаємо, місячний календар фінансів на жовтень.

Раніше Знай.ua повідомляв, привітання з Днем ангела Юлії.