Відомо, що для здійснення стратегії розвитку компанії "Укрзалізниці" на найближчі 5 років необхідно приблизно 150 мільярдів гривень інвестицій. Про це розповів директор зі стратегічного розвитку та інвестиційної політики компанії Антон Саболевський.

"Ми розробили кілька сценаріїв реалізації стратегії. За нашими підрахунками, базовий сценарій вимагає 150 млрд грн інвестицій. Найбільша частка в інвестиційному портфелі "Укрзалізниці" – це кредитні кошти міжнародних фінансових організацій, зокрема Європейського банку реконструкції та розвитку", – розповів Саболевський.

Також серед перспективних напрямків залучення інвестицій він назвав розвиток припортової залізничної інфраструктури, порядок логістичних терміналів на кордоні з Євросоюзом, а також розвиток пасажирських вокзалів і вантажний рухомий склад.

"Припортова інфраструктура цікавить насамперед власників вантажів, оскільки значна частина експорту перевозиться залізничним транспортом. Розвиток логістичних терміналів на кордоні з ЄС також цікавить експортерів, оскільки перевантаження вантажів в Україні дешевше, ніж в Європі. Інвестиції в вантажний рухомий склад цікавлять, з одного боку, виробників такої продукції, які зазвичай допомагають "Укрзалізниці" отримати доступ до пов'язаних кредитами, а з іншого – приватним операторам рухомого складу, які вкладають кошти в оновлення власних парків вантажних вагонів", – повідомив директор із стратегічного розвитку та інвестиційної політики.

Популярні новини зараз

Юрій Горбунов напоїв Катю Осадчу 8 березня

Ольгу Фреймут у чорних окулярах засікли на могилі, уся в сльозах: "Моя хрещена..."

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Показати ще

Нагадаємо, що "Укрзалізниця" показала "якість і сервіс" у всій красі.

Як повідомляв портал Знай.ua, "Укрзалізниця" розщедрилася на додаткові поїзди до свят.

Також портал Знай.ua писав, що на Центальном вокзалі в Києві депутатську кімнату вирішили переробити в зал очікування для військових.