Чоловік померлої української актриси Марини Кукліної-Травень, якої не стало 5 жовтня, Андрій Май-Малахов зворушив мережу своїми постами про любов до дружини у Фейсбук.

Як виявилось, сім'я знала про хворобу актриси давно, як і друзі. Колеги і знайомі підтримували Андрія і збирали гроші на лікування, хоча рідні не просили про допомоги.

У дописах в соцмережах Малахов писав про любов, згадував про минуле, про приємні подорожі разом із коханою і відзначав, як йому важко бути сильним.

"Вдень я провалився в сон. Тримав у руці руку Марини, другою спершись об бар'єр ліжка, і відключився. Ми обидва заснули. І зустрілися. У Парижі", - написав він кілька тижнів тому.

А 12 вересня пара відзначила 11-ту річницю весілля. До публікації про цьому чоловік прикріпив два фото, на одному з них дві руки - його і хворої дружини.

Користувачі соцмереж просто не тямляться від болю, який переживає чоловік після втрати коханої, висловлюють у коментарях всебічну підтримку і співчуття.

Також чоловік повідомив, що прощання з Мариною відбудеться у вівторок 8 жовтня в ТЮГу на Липках. Час уточнять.

Нагадаємо, у мережі оплакують відому українську акторку: "Навчила любити, пробачати, боротися, жити".

Як повідомляв портал Знай.ua, з життя пішов 95-річний оскароносний продюсер Ерік Плеск.

Також портал Знай.ua писав, що колишній футболіст збірної Нігерії олімпійський чемпіон Айзек Промис помер від серцевого нападу.

Популярні новини зараз
Отримають масу емоцій до кінця літа: три знаки Зодіаку, на які чекають приємні сюрпризи До 3100 грн до Дня Незалежності: шість категорій пенсіонерів отримають виплати в серпні Вода подорожчає втричі: нові тарифи від 81 до 157 грн за куб вводять з серпня Плату за доставку газу скасували: кому платіжки більше не приноситимуть
Показати ще