Як передають в Facebook, 4-а окрема танкова бригада ЗСУ успішно завершила бойові навчання: танкісти відпрацьовували тактичну підготовку.

Вчення

За планом навчань бригада мала форсувати водойму під прикриттям вертольотів.

Вчення

У ході навчань 4-та окрема танкова бригада виконала марш, успішно перетнула водну перешкоду і зробила наступ на умовного противника, в результаті якого був знищений. Під час переправи через водойму, танкову бригаду прикривало кілька бойових вертольотів, згідно з тактичною обстановкою.

Популярні новини зараз
ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Виконавча служба не пощадить ухилянтів – заберуть квартиру і дружини теж Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

Вчення

Також під час підготовки танкова бригада відпрацьовувала навчальні питання щодо проведення підготовки бойових завдань та їх реалізації в рамках свого підрозділу.

Вчення

4-та окрема танкова бригада підсумувала результат проведених навчань: "Всі ці завдання виконані на відмінно".

Вчення

Нагадаємо, раніше Путін звинуватив Україну в тотальному провалі.

Також Знай.ua писав, що під Києвом розгорівся скандал через воїнів АТО, рознесли на металобрухт: "Кого ми б...ь захищали?".

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що в ОБСЄ розповіли, що відбувається в Золотому прямо зараз.