Відома платформа Steam запустила розпродаж ігор, який присвячений до Національного дня камінг-ауту. Відтак, користувачам стали доступні знижки на різноманітні ігри, де присутня ЛГБТ-тематика. Щоправда, дізнатися про знижками зможуть не всі, бо в деяких регіонах зникла ця інформація щодо покупки ігор.

Як відзначається, реклами про акцію немає для геймерів з Росії та ряду інших країни. Однак, якщо зайти на сайт Steam через VPN, інформація про акцію буде відображатися і на головній сторінці. Причини, за якими сервіс так вчинив, зрозумілі.

Не відображається розпродаж ігор ЛГБТ+ тематики також і в українських користувачів Steam, адже  Україна входить в регіон "Russian territoties". Зауважимо, що до цього регіону також належать Білорусь, Казахстан, Молдова і, звичайно, Росія.

Популярні новини зараз

"Солдати без розпізнавальних знаків": Одесу сполохала колона військової техніки в місті

Чоловік скандальної Христини Асмус розповів про свою хворобу: "Лікуванню не піддається"

Головне за ніч: "дуель" Зеленського з Гончаруком, долар по 10 і пенсійний хомут

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще

Нагадаємо, що корпорація Microsoft представила відразу декілька пристроїв, які з'являться у продажу в наступному році.

Як повідомляв портал Знай.ua, компанія Microsoft днями випустила пакет апдейтів для всіх підтримуваних версій Windows 10. В результаті посипалися скарги від користувачів.

Також портал Знай.ua писав, що Sony підтвердила, що її консоль наступного покоління буде називатися PlayStation 5, і вона вийде в наступному році.