В Україні готуються до масової перевірки пенсіонерів, оскільки вже на даний момент чиновниками знайдено велику кількість порушень, у зв’язку з якими вимагається повернення отриманих виплат в бюджет.

Найбільш частим порушенням є тіньова зайнятість – люди працюють нелегально і водночас отримують пенсію.

В Україні перевірять пенсіонерів та студентів

За законом, соціальну пенсію українські громадяни можуть отримувати лише за умови, що вони вже вийшли з працездатного віку, а розмір їхнього доходу становить суму, нижчу ніж величина прожиткового мінімуму в Україні.

Також відомі випадки, коли пенсії отримують шахраї, так звані виплати мертвим душам. Справа інколи доходить навіть до втручання прокуратури. Наприклад, у Дніпрі під час перевірки Пенсійним фондом з’ясувалося, що хтось привласнював гроші вже померлих людей похилого віку.

Популярні новини зараз
Не залишилося кому захищати кордони — у росії всі війська кинули на війну з Україною Володимир Зеленський поділився планом Б на випадок його вбивства: "Ми готові" Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

В Україні перевірять пенсіонерів та студентів

Згідно з постановою Кабміну, виплати припиняють всім тим, хто виїжджає за кордон. Також почастішали випадки, коли держава просить повернути гроші українців, які втратили годувальника.

Мається на увазі соціальна допомога студентам до 23 років, які втратили когось із годувальників. Деколи недобросовісні студенти після завершення навчання або відрахування із навчального закладу не повідомляють про це у Пенсійний фонд, продовжуючи отримувати виплати від держави.

Нагадаємо, раніше пояснили, як розрахувати, скільки доведеться доплачувати за невідпрацьовані роки

Як повідомляв портал "Знай.ua", у жовтні відбудеться індексація доходів українців

Також "Знай.ua" писав, що накопичувальну пенсію планують ввести до 2022-2023 року