У 2020 році українцям планують змінити соціальне забезпечення. Зокрема, підвищити пенсії, зарплати працівникам державних структур та інші соціальні виплати.

Про це йдеться у відповідному законопроекті №1282-ХІІ. У законопроекті також йдеться про те, що в Україні підвищать виплати:

  • зарплата співробітників держструктур;
  • пенсія за віком, інвалідністю і втратою годувальника;
  • аліменти, які нараховуються як відсоток від окладу;
  • допомога для безробітних та тих, хто проходить перепідготовку;
  • гроші на утримання військових;
  • компенсація за отримані на виробництві травми або захворювання, а також компенсація інвалідам з дитинства, результатом недуги яких стали травми або захворювання матері на виробництві.

соцвиплати
соцвиплати

Уряд також хоче домогтися того, щоб через 5 років 40% людей з інвалідністю працювали. Для цього потрібно стимулювати роботодавців брати таких людей на роботу і працевлаштовувати. Із нововведення - плануються вводитися ваучери на освіту для людей з обмеженими можливостями.

Також для людей з інвалідністю буде передбачена програма розвитку бізнесу. Людина зможе при бажанні відкрити свою справу. Мета уряду – збільшити кількість підприємців з-поміж осіб з інвалідністю до 20% від всіх ФОП.

Популярні новини зараз

Відкинутий "Холостячкою" Огнєвіч Макс Тарапата влаштував курортний роман на Шрі-Ланці: усамітнився з красунею під пальмами

Анастасія Приходько наїхала на нардепів ВРУ, що йдуть на "канікули" разом з дітьми: "Сиділи рівно на ж*пі, а тут..."

Ірина Білик навіть вдома ховає своє обличчя - укладає волосся і наносить тонни макіяжу: "Я не одна така?

Вбивство військових у Дніпрі: що говорять односельці про Артема Рябчука та хронологія подій від фігуранта справи

Показати ще

соцвиплати
соцвиплати

Уряд також введе деякі зміни для пенсіонерів. Чиновники не обіцяють значного підвищення пенсій для літніх людей, а хоче стимулювати людей до розумного накопичення протягом робочого життя. Якщо людина хоче в старості отримувати більше грошей - вона сама повинна докласти до цього зусилля.

Нагадаємо, що Зеленський запропонував дворічний мораторій для підприємців: що це значить та кого торкнеться.

Як повідомляв Знай.uа, скільки українців працюють після виходу на пенсію: цифри говорять самі за себе, до "покращення" ще далеко.

Також портал Знай.uа писав, українцям проведуть індексацію доходів: хто отримає більше вже в жовтні.