Відомий український письменник Сергій Жадан вважає, що неправильно відривати Донбас від усієї країни і говорити про нього, як про щось таке, чого потрібно позбутись.

Про це письменник сказав в інтерв'ю виданню theБабель.

Сергій Жалан відомий не лише в Україні, його твори читають у Європі та США, книги українського письменника перекладено на 15 мов світу.

Паралельно з письменством Жадан займається музикою та громадською діяльністю. У 2017 році він зареєстрував свій благодійний фонд, який ініціює освітні проєкти для мешканців Донбасу.

Популярні новини зараз
Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії
Показати ще

Сам Сергій виріс у невеличкому містечку на Луганщині — Старобільську, тому йому по-особливому болить те, що сьогодні відбувається на сході країни.

В інтерв'ю Сергій Жадан розмірковує над тим, що неправильно говорити про Донбас у відриві від усієї країни. Це помилка, якої, на його думку, припускаються політики та багато його колег зі сфери культури.

Жадан переконаний, що українці повинні врешті зрозуміти, що схід України — це теж Україна, ми — єдині, і проблеми Донбасу — наші проблеми.

″Я довго жив неподалік від кордону з Росією, схід України — це теж Україна. Ми повинні перестати хотіти ампутувати цю частину″, - сказав письменник в інтерв'ю.

Нагадаємо, Сергій Жадан зізнався, що хотів бачити Сергія Притулу спікером Верховної Ради.

Як повідомляв портал Знай.ua, Жадан зібрав болючі спогади за чотири роки війни в один проект.

Також Знай.ua писав, Жадан розповів про незагоєні рани героїв України