Штрафи за відмову перевозити пільговиків відтепер в Україні стали вищими більш ніж в шість разів. Відповідний закон набув чинності, документ спрямований на відновлення соціальної справедливості та зниження напруги в суспільстві.

Закон "Про внесення зміни до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову в пільговому перевезенні окремих категорій громадян" набув чинності 20 жовтня.

В Україні зросли штрафи за відмову перевозити пільговиків

Документом передбачений штраф на водіїв транспортних засобів, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, які становлять 850 гривень, за безпідставну відмову від передбаченого законом пільгового перевезення громадян.

Раніше штраф накладався у розмірі 8 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 136 грн, на сьогодні зростання склало 6,5 рази.

Популярні новини зараз

Оля Полякова показала переможця Маски: хто ховався під образом "Сонця"

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Тіна Кароль осоромилася просто на сцені: сукня злетіла з пишних грудей

Показати ще

В Україні зросли штрафи за відмову перевозити пільговиків

Закон прийнято з метою зменшення випадків безпідставної відмови в пільговому перевезенні громадян, відновлення соціальної справедливості та зниження напруги в суспільстві.

Нагадаємо, раніше повідомили деталі нового закону про перевезення пільговиків

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Запоріжжі планують зробити платним проїзд для пільговиків

Також "Знай.ua" писав, що українці залишаться без субсидій та стипендій