Станом на 27 жовтня значних перевищень рівнів забруднення атмосферного повітря на території України не зафіксовано.

Ця інформація була оприлюднена на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Служба повідомляє, що на території країни утримується антициклонічний характер погоди, через що відсутні опади, а температура підвищується від поверхні землі до висоти 700-800 м.

Смог у Києві
Смог у Києві

"Концентрацій оксиду вуглецю, фенолу, формальдегіду, діоксиду азоту, діоксиду сірки, пилу, які могли б бути віднесені до високих, мережа спостережень гідрометеорологічних організацій ДСНС України не відмічає". йдеться у повідомленні

Популярні новини зараз
Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки Гороскоп на тиждень 28 листопада - 4 грудня для всіх знаків Зодіаку: у Тельців напружено на особистому, а Скорпіони стануть рабами на роботі ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати
Показати ще

В України підвищення рівнів забруднення повітря не спостерігається. Лише в Дніпрі, Одесі, Кривому Розі, Львові та Кам´янському помічено незначні перевищення гранично допустимих концентрацій.

Київ смог
Київ смог

Нагадаємо, смог, який панує над Україною та не збирається розвіюватися, отруює повітря. На вулицях міст важко дихається, люди хвилюються.

Вже кілька днів у багатьох областях України спостерігається сильний туман, який супроводжується перевищенням дози шкідливих речовин у повітрі. Про це свідчать дані Центральної геофізичної лабораторії України ім. Срезневського.

Як повідомляв портал Знай.uа, готуйте протигази: вінничанам розповіли, на яких вулицях небезпечно дихати.

Також портал Знай.ua писав, у МОЗ опублікували результати аналізу повітря.