В районі розведення військ у Золотому-4 залучені до служби посилені патрулі поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії. Про це заявили у пресслужбі Нацполіції з посиланням на слова заступника голови НПУ Вадима Трояна.

Заступник голови Нацполиции заявив, що зусилля поліцейських в зоні розведення сил спрямовані на "забезпечення правопорядку і охорону громадського спокою".

Патрулювання у Золотому-4

"Ми контролюємо весь периметр під'їзду і виїзду з села, патрулюємо вулиці. Тобто зусилля поліцейських спрямовані на забезпечення правопорядку. Ми охороняємо громадський спокій", - заявив Троян. Вадим Троян

Популярні новини зараз

Головне за ніч: Зеленський за чаркою, оголений протест Femen, зізнання Арахамії про "Джокера" та нововведення у школах

Чоловік Заворотнюк "видалив" дружину зі свого життя: фанати підозрюють найгірше

"Ура, поїхали!": Тарзан викинув п'яну Корольову в сміттєвий бак, над відео сміється вся мережа

Українцям автоматично закриють виплати пенсій, всього за кілька хвилин: деталі нововведення

Показати ще

На зазначених ділянках розведення співробітники Нацполіції Луганської області та додаткові сили із Нацгвардії несуть службу в посиленому режимі для забезпечення безпеки мирних жителів і правопорядку в населених пунктах.

Патрулювання у Золотому-4

У Золотому-4 залучено додаткові наряди поліції, вулиці населеного пункту цілодобово патрулюють піші та мобільні наряди. В оперативному штабі у разі необхідності миттєво приймаються рішення щодо коригування сил і засобів, залучених до охорони правопорядку.

Патрулювання у Золотому-4

Патрулювання у Золотому-4