В районі розведення військ у Золотому-4 залучені до служби посилені патрулі поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії. Про це заявили у пресслужбі Нацполіції з посиланням на слова заступника голови НПУ Вадима Трояна.

Заступник голови Нацполиции заявив, що зусилля поліцейських в зоні розведення сил спрямовані на "забезпечення правопорядку і охорону громадського спокою".

Патрулювання у Золотому-4

"Ми контролюємо весь периметр під'їзду і виїзду з села, патрулюємо вулиці. Тобто зусилля поліцейських спрямовані на забезпечення правопорядку. Ми охороняємо громадський спокій", - заявив Троян. Вадим Троян

На зазначених ділянках розведення співробітники Нацполіції Луганської області та додаткові сили із Нацгвардії несуть службу в посиленому режимі для забезпечення безпеки мирних жителів і правопорядку в населених пунктах.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила принади в халатику, попри лютий мороз

Біля Туреччини потонув російський корабель з українцями на борту: є загиблі

Віра Кекелія з "Жіночого кварталу" відрізала чоловіку гідність: "Горішок міцний"

Помер зірка серіалів і кіно, серце не витримало

Показати ще

Патрулювання у Золотому-4

У Золотому-4 залучено додаткові наряди поліції, вулиці населеного пункту цілодобово патрулюють піші та мобільні наряди. В оперативному штабі у разі необхідності миттєво приймаються рішення щодо коригування сил і засобів, залучених до охорони правопорядку.

Патрулювання у Золотому-4

Патрулювання у Золотому-4