Стало відомо, що на виставці "Зброя та безпека-2019" продемонстрували надзвукову ракету під назвою "Блискавка". Вона є новим поколінням протикорабельних ракет.

Слід зазначити, що ця ракета є розробкою дніпровського КБ "Південне". Її швидкість становить 2000-2500 км/год. Ці ракетами озброять літаки СУ-27 та СУ-24М, які знаходяться на озброєнні української армії.

Творці нової раку "Блискавка" повідомили, що для її установки знадобиться мінімальний переобладнання літаків. До того ж, "Блискавку" можна оснащувати осколково-фугасної і фугасно-проникаючими бойовими частинами.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

Франківськ знову "почервоніє", Марцінків назвав дату: "Закриємо все!"

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

Фахівці розповіли, що на сьогоднішній день у всьому світі складно знайти ті системи, які здатні захистити від української ракети "Блискавка".

Нагадаємо, що Сполучені Штати Америки можуть допустити велику помилку в тому випадку, якщо проігнорують останній термін для переговорів з КНДР з денуклеаризації.

Як повідомляв портал Знай.ua, північнокорейське державне інформаційне агентство KCNA заявив, що напередодні відбулося чергове випробування надвеликих ракет-носіїв. Операція пройшла успішно, але викликала хвилю протестів в сусідніх Японії і Південної Кореї.

Також портал Знай.ua писав, що в Херсонській області масштабні бойові стрільби військ ракетного щита України. Випробування проходять на полігоні "Ягорлик".