три джи: источник tech.liga.net

CDMA 3G - новий стандарт зв'язку, яким користуються мільйони користувачі мережі з усієї України. У цій статті ми розповімо про те, що означає термін CDMA 3G, які стандарти зв'язку пропонуються абонентам даної мережі і як приєднається до сім'ї користувачів високошвидкісного Інтернету.

Стандарт CDMA в Україні: хто в ньому працює?

три джи: источник 3gstar.com.ua

Сьогодні в режимі CDMA працюють три провайдери: компанія PEOPLEnet, МТС-Україна або Водафон, а також Інтертелеком. Відзначимо, що останній має набагато більш широке покриття, ніж його конкуренти в Мережі. Крім того, компанія надає послуги так званої голосового зв'язку на прямі міські номери майже в усіх містах України.

Покриття CDMA 3G: що це?

три джи: источник watcher.com.ua/

Популярні новини зараз

Джамала зізналася, чому пішла від чоловіка, з яким разом була 11 років

"У рота їб*в, грошей дав і поїхав": все що відомо про жахливу ДТП в Харкові та водія-мажора - посилає копів, хизується батьками і не боїться в'язниці

Поліцейські ледь не арештували "голу" начальницю потягу - вимагали сертифікат: "Даремно ви так, хлопці"

Студентка з Шевченка розповіла, як викладач довела її до відчаю: "Плач, с*ка"

Показати ще

Під поняттям покриття CDMA 3G на увазі технологію мобільного зв'язку 3 покоління. Експерти описують набір послуг, який об'єднує як високошвидкісний мобільний доступ з послугами мережі Інтернет, а також технологію радіозв'язку, яка створює канал передачі даних. Сьогодні масові рекламні акції привели до того, що під цим терміном мається на увазі технологія UMTS з надбудовою HSPA.

Покриття оператора Інтертелеком: в яких містах є?

Интертелеком

Компанія Інтертелеком надає найбільше покриття мобільного 3G інтернету. На даний момент компанія набагато випереджає своїх конкурентів з інших сфер життя.

интертелеком

Відзначимо, що на даний момент саме ця компанія є єдиною, яка надає послуги голосового зв'язку.

Згідно з даними компанії, за наявності телефону або роутера, підключеного до мережі Інтертелеком, ви можете отримати доступ до Інтернету майже в будь-якому населеному пункті, розташованому на території сучасної України. Компанія не має мережу лише в найвіддаленіших селах або на території, непідконтрольною уряду. Відзначимо, що сьогодні компанія розширює кількість базових станцій і вже через кілька років Інтернет буде доступний в будь-якій точці країни.

Оператор PEOPLEnet: докладніше про покриття оператора

Пипл нет: источник Википедия

Другим за розміром покриття стандарту зв'язку CDMA є компанія PEOPLEnet. Кілька років тому справи компанії різко Ухуді. У зв'язку з фінансовими проблемами і іншими складнощами, компанія була змушена припинити роботу спочатку в столиці, а пізніше і по всій Київській області. На даний момент колись один з найбільш потужних провайдерів працює лише на території двох областей: Дніпропетровської і Харківської.

Відзначимо, що компанія заявляє, що надає послуги високошвидкісного Інтернету майже по всій території областей. Мережа доступна у всіх містах регіонів, СМТ і селах, виключаючи найдрібніші.

З повними списками населених пунктів, в яких надаються послуги компанії можна ознайомитись за ЦИМ і ЦИМ посиланням.

МТС-Україна (Водафон): де можна було користуватися послугами оператора?

мтс-водофон: источник: root-nation.com

У настояший момент найбільший мобільний оператор країни невтомно працює над тим, щоб надасти покриття CDMA по всій території України. На даний момент компанія має широкий діапазон дії своїх базових станцій, ретранслюють Інтернет-сигнал нового покоління. Згідно з даними компанії, їх сигнали мають більш низькі частот за рахунок чого він поширюється набагато краще за інших аналогічних.

Компанія надається послуги Мережі майже у всіх населених пунктах по Україні. Наприклад, користуватися високошвидкісним Інтернетом на території Київської області можна в таких місцях:

Баришівський р-н: м Березань
Білоцерківський р-н: г. Белая Церковь
Бориспільський р-н: м Бориспіль, Бориспіль (аеропорт), с. Вишеньки, с. Проців, с. Гнідин, с. Гора, с. Мала Олександрівка, с. Проліски, с. Чубинське, с. щасливе
Бородянський р-н: смт Бородянка, с. Дружня
Броварський р-н: м Бровари, с. Богданівка, с. Велика Димерка, с. Залісся, с. Димитрове, с. Новосілки, с. Пухівка, с. Зазим'я, с. Погреби, с. Семиполки
Васильківський р-н: м Васильків, с. Велика Солтанівка, смт Глеваха, смт Гребінки, с. Діброва, с. Хлепча, с. Лосятин, с. Пінчуки, с. Саливонки, с. Соколівка, с. Малютянка, с. Іванковичі
Вишгородський р-н: м Вишгород, с. Нові Петрівці, с. Осещина, с. Хотянівка, с. Лебедівка
Іванківський р-н: с. Страхолісся
Кагарлицький р-н: м Кагарлик, с. Жовтневе, с. Переселення, м Ржищів, с. Слобода
Києво-Святошинський р-н: м Боярка, с. Нове, м.Ірпінь, с. Тарасівка, с. Білогородка, с. Бузова, м.Буча, с. Віта-Поштова (с. Юрівка), м Вишневе, смт Ворзель, с. Гнатівка, смт Гостомель, с. Гореничі, с. Горенка, смт Коцюбинське, с. Крюківщина, с. Лісники, с. Личанка, с. Любимівка, с. Мощун, с. Новосілки, с. Петрівське, с. Петропавлівська Борщагівка, смт Пуща-Водиця, с. Софіївська Борщагівка, с. Ходосівка, с. Хотів (с. Круглик), смт Чабани
Макарівський р-н: смт Макарів, с. Березівка
Обухівський р-н: м.Обухів, м.Українка, с. Жукин, смт Козин, смт Конча-Заспа, с. Підгірці, с. Плюти, с. Таценки
Переяслав-Хмельницький р-н: м Переяслав-Хмельницький
Фастівський р-н: Фастівський р-н
м.Славутич

Однак, з 29 червня 2018 року компанія прийняла рішення назавжди припинити надання послуг CDMA інтернету. Дане рішення гігант прийняв через те, що його можливі стандарти для розвитку були вичерпані.