Сейсмолог прокоментував ймовірність землетрусу, який раніше прогнозували на Закарпатті. Заступник директора інституту геофізики Олександр Кендзера вважає, що землетрус малоймовірний.

Сейсмолог і заступник директора інституту геофізики Олександр Кендзера заявив, що землетрусу на Закарпатті магнітудою 7 балів не буде. Фахівець підкреслив, що регіон на Закарпатті дійсно може бути вразливим, але наразі складно передбачити подібне явище. Олександр Кендзера запевняє, що навіть якщо зійдуться воєдино навіть понад шість сотень ознак землетрусу – то все-одно не можна із 100% впевненістю стверджувати, що він відбудеться.

Україну накриє землетрус, Dzerkalo Media
Україну накриє землетрус, Dzerkalo Media

"Землетрус – це не трамвай, який за розкладом ходить. Якщо десь виникає напружено-деформований стан, то змінюються навколо нього всі фізичні поля, і стеження за тими полями і являє собою те, що називається ознаками можливого землетрусу. Проте всі вони разом узяті говорять про зміну напруги деформованого стану, а не про те, що буде землетрус", - сказав Кендзьора. Олександр Кендзера

Популярні новини зараз

Українцям значно підвищать пенсії та раніше "відпустять" на відпочинок: поталанило не всім

Українка поскаржилася на ПриватБанк: множать на 6 без попередження

У супермаркеті АТБ в об'єктив камери потрапив вусатий бешкетник: бідолаха рятувався втечею, відео

У Криму зробили гучну заяву щодо повернення захоплених Путіним кораблів: "Ми їх залишаємо"

Показати ще

Сейсмолог розповів, що фактично не можливо передбачити коли саме може відбутися сильний землетрус в якій би то не було частині світу. 

"Може бути безліч маленьких землетрусів з тією енергією, або енергія може почати передавати в іншу точку, і не буде землетрусу", - резюмував сейсмолог. Олександр Кендзера

Нагадаємо, раніше повідомили про явище, якого не було 100 років, Україну може накрити потужний землетрус

Як повідомляв портал "Знай.ua", на Україну насувається землетрус

Також "Знай.ua" писав, що на Європу обрушився потужний шторм