У Бердянську Запорізької області розгорівся скандал з місцевим "Водоканалом". Жителів міста спантеличили листи від компанії про те, що з людей збираються стягнути плату за встановлення безкоштовних загальнобудинкових лічильників води. Після скандалу головний інженер підприємства Андрій Бурлей на апаратній нараді в міській раді пояснив листи, які так обурили мешканців. Про це повідомляє сайт "Бердянськ 24".

Документ, brd24.com
Документ, brd24.com

Так, у відповідь на обурення бердянців пан Бурлей заявив, що згадані листи носять лише рекомендаційний характер і були відправлені людям для ознайомлення, відповідно до закону. На це в. о. міського голови Юлія Дойнова попросила "Водоканал" на наступну нараду в мерії принесли більш детальну інформацію з приводу можливої оплати мешканцями безкоштовних водомірів.

Варто відзначити, що у 2020 році в Україні планується виділення грошей на встановлення загальнобудинкових лічильників, тому, листи "Водоканалу" втратять свою актуальність і підприємство не зможе стягувати з бердянців додаткову плату.

Бердянскводоканал, Новини Бердянська
Бердянскводоканал, Новини Бердянська

Нагадаємо, у Мелітополі закриють популярне джерело артезіанської води.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у Вінниці поставили жирну крапку у скандалі з водоканалом.

Також портал "Знай.ua" писав, що в Україні підвищили тарифи на воду.