В Україні очікується перше серйозне похолодання. А це означає, що і грип також завітає на наші простори. Лише за останній тиждень жовтня, згідно з даними ВООЗ, на грип і ГРВІ по всій Європі занедужало понад 155 тис. чоловік.

Лікарі прогнозують українцям дві хвилі епідемії грипу – у грудні та наприкінці січня – початку лютого. За словами медиків, цьогоріч українців коситимуть віруси-мутанти, від якого в людей немає імунітету.

Українців вже налакали спалахом дифтерії. І це не міф і не просто пусті слова, адже важка хвороба атакувала вже деякі регіони. 

Популярні новини зараз

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Погода на 12 листопада: синоптик прогнозує аномальні температури, кому можна ховати обігрівач

Пальчевський розповів про секс Порошенка, зв’язки з Медведчуком та Зеленським: "З цим треба щось робити"

"Скільки заплатили Асмус?": повне відео постільної сцени з дружиною Харламова злили в мережу

Показати ще

В цьому році в Україну, на думку лікарів, можуть прийти штами А Brisbane (Н1N1) і Kansas (Н3N2). Причому небезпечні вони тим, що за останній час сильно мутували, тому у нас немає до них імунітету.

Профілактика та лікування грипу
Профілактика та лікування грипу
Профілактика та лікування грипу

"На відміну від минулорічної епідемії, головувати тепер будуть відразу два штами захворювання – типу А Brisbane (Н1N1) і Kansas (Н3N2). Обидва вони відрізняються від попередників по антигенній і генетичною структурою. Тобто ні в кого з нас немає імунітету до цих вірусів", – каже завідувачка відділенням респіраторних вірусних інфекцій Інституту епідеміології та інфекційних захворювань ім. Громашевського Алла Мироненко.

Новий штам вірусу грипу (фото: zik.ua)

Найстрашніше, що в минулому сезоні в Америці від грипу Н3N2 померло 80 тисяч осіб. США не подумали, що саме ці штами будуть переважати, і людей щепили від інших видів грипу.