Нещодавно на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, в розділі "ЗНО-2020" з'явилися характеристики сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю і програми тестування. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

В УЦОЯО заявили, що ознайомлення з опублікованою інформацією допоможе випускникам шкіл правильно розподілити час для написання ЗНО і виробити власну тактику ефективної роботи під час іспитів.

ЗНО, testportal.gov.ua
ЗНО, testportal.gov.ua

Критерії оцінки завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю містять розширену інформацію про нарахування балів за виконання завдань за певним критерієм.

Наприклад, після ознайомлення з критеріями оцінювання власного висловлення з української мови учасник тестування буде знати, з яких частин повинно складатися завдання і наявність яких помилок призведе до зменшення кількості балів.

Популярні новини зараз

В Одесі 17-річна дівчина викинулася з вікна 5-го поверху, була в гостях

Цар-балкон у Києві довів містян до чортиків: "Квартирантам здає?"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Показати ще

ЗНО, Слово і діло

Також повідомляється, що фахівці Центру пояснюють особливості виконання завдань у щотижневій рубриці "Готуючись до ЗНО" на сторінці Українського центру оцінювання якості освіти в Facebook.

Нагадаємо, українці вимагають від Зеленського скасувати ЗНО.

Як повідомляв портал Знай.uа, ЗНО в 2020 році не передбачає жодних глобальних змін.

Також портал Знай.uа писав, що оприлюднений топ-200 найкращих шкіл України за результатами ЗНО 2019.