Співробітники "Укрзалізниці" вимагають виплатити тринадцяту заробітну плату, а також підняти зарплатню за роботу, як і обіцяли раніше керівники компанії. Про це повідомив портал Вести.

Укрзалізниця

До того ж, працівники планують влаштувати протест і вимагати ще й відставки керівництва.

На даний момент на форумі в соціальних мережах проходить флеш-моб — працівники залізниці публікують фото з вимогою до керівництва компанії, а саме до Євгена Кравцову, виплатити зарплату. У 2019 році їм виплатили лише 70 гривень в якості заохочення.

Працівники підприємства вважають, що чолі УЗ Євгену Кравцову повинно бути соромно отримувати заробітну плату по півмільйона, в той час як звичайні співробітники отримують від 3,7 до 5 тисяч гривень.

Укрзалізниця

Профспілки вже готують всеукраїнську акцію протесту. Вона відбудеться у четвер, 14 листопада, в столиці в урядовому кварталі. Головними вимогами є відставка Кравцова, зміна правління компанії, а також виконання умов по виплаті зарплат.

Голова профспілки "Спілка залізничників України" Руслана Довгошея повідомив, що керівництво підприємства запевняє ж/д — в прибутку. Проте пояснити причину не виконання договору ніхто не може.

Також слід підкреслити, що УЗ дозволяє собі витрачати гроші на різні послуги, маючи при цьому в штаті відповідних співробітників. Таким чином, щоб узаконити виплату мільйонних зарплат керівництву "Укрзалізниці", доводиться віддавати величезні суми.

Укрзалізниця

Нагадаємо, що невідомий повідомив про мінування поїзда Львів-Дарниця.

Як повідомляв портал Знай.ua, всіх українців чекає приємний сюрприз перед новорічними святами від "Укрзалізниці". Особливо це сподобається тим, хто запланував поїздки на свята та хоче поїхати на поїзді.

Також портал Знай.ua писав, що пасажирка потяга Рахів-Київ-Рахів поскаржилася на провідника, який закидав вугілля пластиковими пакетами і переписував від руки дані електронних квитків, адже валідатор всього один на чотири вагони.