Суд задовольнив позов родини із Широкине про відшкодування моральної шкоди в розмірі 1 млн грн через смерть члена сім'ї під час боїв за село. З державного бюджету буде стягнено загальну суму в розмірі 1 млн грн. 

Позов двох колишніх мешканців Широкине до держави Україна про відшкодування моральної шкоди через смерть члена сім’ї в ході воєнних дій в селі був задоволений Жовтневим районним судом м. Маріуполя 15 жовтня 2019 року. Рішення у справі виніс суддя Вадим Ковтуненко. 

Судове рішення, фото: info-rm.com
Судове рішення, фото: info-rm.com

"Відшкодувати (…) за рахунок коштів Державного бюджету України моральну шкоду, внаслідок загибелі чоловіка – (…) в розмірі 500 000 гривень шляхом стягнення з Державної казначейської служби України. Відшкодувати (…)  за рахунок коштів Державного бюджету України моральну шкоду, внаслідок загибелі батька – (…) , в розмірі 500 000 гривень шляхом стягнення з Державної казначейської служби України", - йдеться в рішенні суду. Рішення суду

Бій у якому загинув чоловік відбувся 15 лютого 2015 року в Широкине, смерть настала внаслідок кульового поранення, його тіло знайшли на власному подвір'ї. Позиції у суді родині із Широкино допомагає відстоювати Східноукраїнський центр громадських ініціатив. Потерпілі не хотіли, щоб їхні прізвища оприлюднювались.

Бої у Широкине, фото: Прес-центр полку "Азов"
Бої у Широкине, фото: Прес-центр полку "Азов"

"Дана діяльність здійснюється в рамках проекту "Подолання безкарності щодо злочинів вчинених у населених пунктах вздовж лінії розмежування на Донбасі через документування порушень норм МГП, мобілізацію громадянського суспільства та законодавчі ініціативи". Центр громадських ініціатив

Повідомляється, що цей проект Центр реалізує в рамках ініціативи "Подолання безкарності за масові порушення прав людини та інші міжнародні злочини, вчинені в умовах збройного конфлікту", що підтримується в рамках проекту ПРООН "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні" за фінансового сприяння Міністерства закордонних справ Данії та програми "Права людини та правосуддя" Міжнародного фонду "Відродження".

Судове рішення, фото: totalaction.org.ua
Судове рішення, фото: totalaction.org.ua

Нагадаємо, раніше Путін вирішив задобрити українців ціною на газ

Як повідомляв портал "Знай.ua", Путін заговорив про Україну на саміті в Бразилії

Також "Знай.ua" писав, що колишня медик ЗСУ благає врятувати їй життя