Українців попередили про ймовірне скорочення державних виплат, зокрема йдеться про серйозне зменшення розміру субсидій.

Як інформує Politeka, відповідні цифри оприлюднили в Державній службі статистики. Відомо, що розмір пільг в 2019 році істотно знизився, порівняно з попереднім.

Популярні новини зараз

Дивилися, як вбивають один одного: спливли нові подробиці звірячого вбивства дівчат у Києві

Погода на 18 січня для всієї України: весна вже витає в повітрі

У Львові прямо зараз горить один з найбільших ТЦ міста: всередині люди з дітьми

Тікайте із секонд-хендів! На Львівщині різко подешевшали одяг та взуття, де оновити гардероб

Показати ще

Відповідно до даних служби статистики, розмір середньої субсидії для пересічного українця складає 492 гривні.

Скорочення державних виплат, фото з вільних джерел

У поточному опалювальному сезоні право на перерахування пільг від держави отримали відразу 2,4 млн домогосподарств, які тепер будуть зі знижкою платити за комуналку.

За інформацією відомства, сума призначених субсидій за десять місяців 2019 року склала майже 1,7 млрд грн (у січні-жовтні минулого року – майже 1,2 млрд грн).

Що стосується пільг на наступний рік, то в бюджеті вирішили скоротити витрати на пільги сім'ям та на придбання пічного побутового палива і скрапленого газу. На дані витрати заклали в держбюджеті всього 47,6 млрд гривень, що менше, ніж у предыщущем році.

Скорочення державних виплат, фото з вільних джерел

Також варто нагадати, що за рішенням уряду була збільшена ставка обов'язкового платежу за комунальні послуги до 20%, раніше вона складала 15%.

Нагадаємо, що Міністерство соціальної політики змінило процес отримання субсидії. Також серед нововведень і те, що тепер субсидію можна оформити через інтернет, що заощадить час українців.

Як повідомляв портал Знай.ua, в Україні готують нові зачистки субсидиантов. Оформити компенсацію по комуналці стане складніше. Плюс – приблизно на третину уріжуть суми субсидій.

Також портал Знай.ua писав, що Міністерство соціальної політики змінило процес отримання субсидії - тепер отримати таку грошову допомогу від держави стало простіше.