Онкохвора пенсіонерка прийшла в мерію в Мелітополі і зізналася, що хоче покінчити з собою. Жінка поскаржилася на вкрай складну ситуацію з грошима і неможливістю оформити субсидію для оплати комуналки. Про це передає РИА "Мелітополь".

Надія Килимова має 46-річний страж роботи шкільною вчителькою, і отримує 2 тисячі гривень пенсії. Жінка мешкає сама, хоча в її квартирі прописана племінниця з чоловіком і дітьми. Родичка обіцяла дбати про тітку, але передумала.

Онкохвора пенсіонерка, фото скріншот

За словами важкохворої жінки, племінниця хоче продати квартиру, а її саму відправити в будинок престарілих.

  Пенсіонерку дошкуляють з вимогами заплатити за комунальні послуги і погрожують в іншому випадку подати в суд. Після цього у жінки починаються напади і доводиться викликати швидку.

  Також у Надії Петрівни серйозні проблеми зі здоров'ям, але лягти в лікарню за направленням лікарів немає грошей. За її словами, безкоштовні таблетки в аптеках не допомагають, а купити інші ліки немає матеріальної можливості.

  "І зараз я на роздоріжжі - жити чи померти. Можу напитися таблеток... Я не можу так жити не хочу", - розплакалася доведена до відчаю жінка.

  Вона звернулася до місцевого нардепа з проханням про допомогу. Той у свою чергу пообіцяв посприяти у вирішенні проблеми з оформленням субсидії і будівництвом пандуса - пенсіонерка пересувається на милицях чи у візку і вже 6 років дуже рідко виходить з квартири.

  Нагадуємо, що в Одесі біля трамвайного вагона прямо на ходу вивалилось скло.

  Раніше портал Знай.uа писав, що небезпечні Богдани: переповнена маршрутка розвалилася на ходу. Очевидці повідомляють, що таке для них, на жаль, не новина.

  Також Знай.uа повідомляв про те, що у Києві неадекватний чоловік спалив дотла автобус Ikarus.