Терористи ″ДНР″ ″розширили″ кордони на всю Донецьку область

Контрольована Кремлем терористична організація "ДНР" прийняла так званий "закон про держкордон", згідно з яким фейкова республіка "розширилась" на всю Донецьку область.

Згідно з цим фейковим документом, "кордон" терористичної "ДНР" визначено "по території Донецької області, яка була на період 2014 року".

Зеленський схвалив закон про військові звання в армії

Популярні новини зараз

Зеленський сподобався Путіну: агресор задоволений переговорами

Полякова у відвертому боді змусила танцювати навіть Каменських, Данилко і Кондратюка: "Енергія через екран"

Пророцтво Ванги на 2020 рік: які глобальні зміни передбачила для людства ясновидиця

Рік Білого щура переверне життя цих знаків Зодіаку з ніг на голову: кому нереально пощастить

Показати ще

Глава України Володимир Зеленський підписав закон, яким змінив військові звання сержантського і старшинського складу.

Наразі є такі військові звання: рядовий, старший солдат, молодший сержант, сержант, старший сержант, старшина, прапорщик, старший прапорщик. Але закон їх змінює: рекрут, солдат, старший солдат, молодший сержант, сержант, старший сержант, перший сержант, штаб-сержант, майстер-сержант, старший майстер-сержант, головний майстер-сержант.

Зеленський позбувся шикарного будинку у Ялті

Президент України Володимир Зеленський виставив на продаж квартиру в Ялті, наявність якої він підтвердив у себе в декларації.

За документами квартира в Ялті оформлена на Олену Зеленську, дружину президента. Площа квартири становить 129,8 м2, згідно з декларацією Зеленського, і знаходиться в закритому ЖК "Імператор" біля Лівадійського палацу. Квартира була куплена через рік після того, як Крим анексувала РФ.

Українці отримають новий вид соціальної допомоги

У Кабінеті міністрів України 27 листопада розповіли про затвердження нової соціальної допомоги для двох груп громадян України. Українцям пояснили, які категорії отримають новий вид допомоги.

Виплати від держави будуть нараховуватися сім'ям тих громадян, хто незаконно позбавлений волі, а також звільненим з полону. Раніше ці групи українців отримували лише одноразову виплату, зараз же очікується постійна щорічна соціальна допомога.

Водії зможуть замовити та відновити посвідчення онлайн

У разі втрати водійського посвідчення кожен українець зможе замовити його онлайн. Для цього достатньо мати електронний кабінет водія. Про це повідомляє сервісний центр МВС.
У МВС зазначили, що нові послуги будуть доступні онлайн для власників водійських посвідчень, у яких фотографія не більше двох років.