За допомогою гаджетів та девайсів сьогодні можна заробити онлайн. Для цього достатньо встановити певні софтини. Нові додатки регулярно з'являються в усьому світі. Україна дедалі активніше використовує месенджери, мобільний інтернет. Дізнайтеся, як можна швидко та без особливих вкладень додатково заробити із нуля.

Найкращі програми, що дозволяють додатково заробити онлайн

Розвиток сучасних технологій дозволяє користувачам заробляти на мобільному гаджеті. Мобільний заробіток сьогодні - це можливість заробляти без вікових обмежень моментально. Для цього необхідно завантажити додатки у телефоні на Андроїд та iOs.

Останнім часом в Україні все більше людей стали мобільними. І деякі намагаються заробляти в інтернеті навіть, коли є всього кілька вільних хвилин. Сьогодні навіть мобільні користувачі-початківці можуть почати заробляти на Андроїд.

Саме ця операційна система найбільш популярна у нас для телефону, планшета, смартфона, ноутбука та інших типах пристроїв. Для того, щоб отримувати заробіток із інтернету без обману, для початку потрібно встановити кілька додатків на свій мобільний гаджет.

Такий заробіток, скоріше, буде як додатковий дохід. Однак для деяких людей, особливо школярів та студентів, мобільні додатки сьогодні - це відмінна можливість заробити невеликі гроші за кілька хвилин.

Популярні новини зараз
Від пекучого красеня не залишилося зі сліду: як через 18 років виглядає циган Міро із серіалу "Кармеліта" "Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця
Показати ще

Скільки грошей можна заробити за допомогою девайсів онлайн, залежить тільки від самого користувача. Але це відмінний спосіб для заробляння на дому, доступний для початківців і навіть школярів.

Гроші, які ви зароблятимите через додаток у день, можуть зараховуватися у рублях, євро чи доларах на віртуальні гаманці. Наприклад, Стім (Steam), ВебМані (WebMoney), Пайер (Payeer), ПейПал (PayPal) тощо.

Електронні гаманці для мобільного заробітку
Електронні гаманці для мобільного заробітку

Давайте розглянемо: які заробітки можуть бути можливі для такого способу роботи? Але спочатку розкажемо вам про те, яка програма знадобиться для цього? Якиц додаток варто для початку завантажити? І що далі робити? А потім вже - який заробіток обіцяють мобільні способи заробляння коштів.

Додатки на телефон для того, щоб почати заробляти

Для того, щоб отримувати віртуальний заробіток, необхідно завантажити програми. Ви зможете почати заробляти після того, як на ваш гаджет буде встановлено: AdvertApp (Адверт Апп), AppCent (АппЦент), PayForInstall (Пай Фор Інстал), AppBonus (Aпп Бонус), WHAFF Rewards (ВАФФ Ревордс).

AdvertApp - це додаток, що дозволяє заробити у рублях. Ви можете встановити його на Android, iPhone або iPad. Система запропонує обрати та виконати завдання. Це може бути скачування і установка додатків, якихось ігр та досягнення деяких рівнів у них, заповнення анкет, огляди, на чому ви зможете заробити.

AppCent платить користувачеві гроші за установку безкоштовних ігр та програм. Ви маєте завантажувати ігри із App Store або Google Play. І отримуватимите за це бонуси. Їх можна обміняти на справжні гроші й отримати додатковий дохід.

AppBonus - принцип роботи цього додатка практично той самий. Тут щодня додаються нові завдання, які потрібно виконувати. Заробіток можна тут же виводити на баланс свого рахунку або на віртуальний гаманець.

PayForInstall - програма, яку ви також можете встановити за допомогою Play Market (Плей Маркет) або App Store. І тут пропонуються завдання для користувача. Вас можуть додатково попросити залишити відгук або зберегти на вашому гаджеті встановлений додаток на якийсь термін: наприклад, 3, 4, 5 або 7 днів. Поруч вказується оплата, яку ви отримаєте у разі виконання зазначених завдань.

WHAFF Rewards забезпечує постійною роботою будь-якого активного користувача, у якого є мобільний гаджет. Ця програма, як і всі перераховані вище, також доступна для людини без будь-яких специфічних знань. Валюта, у якій виробляються грошові розрахунки тут - долари.

Реальний розмір мобільних заробітків

Середній ціновий діапазон становить від 0,005 до 0,01 долара. Наприклад, користувач зайшов, завантажив додаток, пограв 2 хвилини і заробив 0,01 долара. Звичайно ж, програма представляє й більш високооплачувані додатки. Щоправда, їх набагато менше.

Мобільний заробіток, versiya.info
Мобільний заробіток, versiya.info

У кожного із перерахованих вище додатків є своя партнерська програма. Користувач на свій розсуд також може перейти до їх виконання. І розвивати реферальну пропозицію.

У середньому вони платять від 10 до 20% від прибутку рефералів. Будівництво партнерської мережі може здійснюватися при перегляді реклами у соціальних мережах - це природний шлях. А також штучним способом, за допомогою накручування прибутку через поштовики або сайти.

Пропонуємо порівняльну характеристику додатків для заробітку:

AdvertApp

AppCent

AppBonus

PayForInstall

WHAFF Rewards

Внутрішня валюта

Рублі

Монети (10 монет = 1 рублю)

Рублі

Монети (10 монет = 1 рублю)

Долари

Мінімальний поріг для виведення

Відсутній

10 рублів

1 рубль

15 рублів

11 доларів

Дохід із партнерської програми

(у% із доходів залучених користувачів)

10

20

20

10

0,3 долари

Як бачимо, у плані партнерських бонусів найбільш вигідні партнерські пропозиції - у додатків Апп Бонус та Апп Цент. Обидва сервіси платять по 20% з доходів мережі. Однак про те, скільки грошей зможе заробити за допомогою того чи іншого додатка, певний користувач він зможе тільки після того, як встановить їх усі на свій гаджет.

Потрібно спробувати самостійно заробляти гроші через мобільні додатки, якщо таке бажання, звичайно ж, є. У кожної програми є якісь свої переваги. І ви зможете оцінити, яка з них вам найбільше підходить. Наприклад, AdvertApp дозволяє заробляти при перегляді відеосюжетів. І пропонує при цьому величезну кількість роликів.

Рекомендації для тих, хто вирішив почати працювати в цьому напрямку

Якщо ви дійсно вирішили заробляти таким чином, то спочатку зверніть увагу на пам'ять. Вона необхідна для установки додатків і хорошого заробітку. Припустимо, ви купили карту пам'яті, але телефон не завжди бачить її. Часом ігнорує і все одно продовжує писати, що місця на телефоні недостатньо.

Але ж користувачам для заробітку дійсно потрібно простір, тому що потрібно буде завантажувати ігри, файли й тримати їх на телефоні кілька днів. Постарайтеся з'ясувати, чому ваш телефон не бачить карту пам'яті або файли туди автоматично не завантажуються. Якщо самостійно не можете розібратися, зверніться до фахівця.

Після того, як ви встановите додаток і гроші за нього капнуть на ваш рахунок, негайно видаліть його. Немає сенсу тримати у телефоні зайві програми, тому що додаткової оплати за це ви не отримаєте. І сенсу в цьому абсолютно ніякого немає.

Крім цього, інший додаток може зажадати установку цього ж проекту. Але якщо він вже є на вашому гаджеті, то повторно заробити не вийде. Потрібно тільки заново завантажити.

Винагорода буде зарахована на ваш рахунок лише після того, як завдання буде повністю виконано, тому не переривайтеся на якісь інші дії і не відволікайтеся, доки не доведете поставлене завдання до кінця.

І врахуйте той факт, що велика кількість мультимедіа-файлів на вашому гаджеті гальмуватиме його роботу. У результаті користувач втратить час. І запрацює зовсім мало. Хоча деякі користувачі вважають цей заробіток копійчаним. Інші говорять про зворотне. І наводять приклад:

«Наприклад, ви їдете у маршрутці. Так чому б не відключити звук у телефоні й не заробити?» Дійсно, навіть, заробляючи невеликі гроші за кілька вільних хвилин, ви зможете оплатити якісь недорогі онлайн-покупки або поповнити рахунок свого мобільного телефону. Але чи потрібно вам це? Постарайтеся розібратися, наскільки вигідно це для вас.

Відгуки мобільних користувачів про реальний заробіток у інтернеті

У середньому заробіток найбільш активних користувачів системи AppBonus дозволяє їм заробляти, встановлюючи ігри та програми, невеликі гроші на місяць. Тобто такий заробіток підійде виключно у якості додаткового доходу.

Пасивні користувачі, які зареєструвалися, бажаючи заробити таким чином, відзначають, що у перший місяць роботи їм вдалося заробити у середньому 50-70 рублів. У гривнях ця сума еквівалентна 19 грн. та 26 грн.

Інші, більш активні, змогли заробити за день 50-70 рублів. А за місяць - 800-1000 рублів (300 грн. та 374 грн. відповідно). Для деяких людей - це сущі копійки. Інші вважають непоганим способом заробити додатково, поки їдеш у громадському транспорті або хочеш заробляти таким чином.

Перш ніж зайнятися скачуванням додатків, зайдіть на Отзовик і прочитайте усі відгуки користувачів. Там ви зустрінете як позитивні, так і негативні відгуки. Комусь подобається один додаток, комусь - інший, деякі вважають їх усі непотрібними, а доходи мізерними.

У будь-якому випадку ми вас не може відмовляти. Кожен повинен приймати рішення самостійно. Зароблені гроші користувач може вивести на баланс свого мобільного телефону або покласти їх у свій віртуальний гаманець. Бажаємо великих замовлень і удач!

Фото

Мобільний заробіток, youtube.com
Мобільний заробіток, youtube.com

Мобільні додатки, uber
Мобільні додатки, uber

Мобільний заробіток, realybiz
Мобільний заробіток, realybiz

Відео