Американська віза для багатьох людей залишається мрією, в зв’язку з чим процес її отримання сповнений багатьма міфами і стереотипами. В 2019 році Сполучені Штати відмовили в отриманні візи на в'їзд в країну 45,06% українців, які звернулися з таким проханням.

Ці дані містяться в звіті, опублікованому Держдепом США.

Скасування безвізу
Скасування безвізу

Ніхто не хоче почути на візовій співбесіді, однак, як показує статистика за останній рік, амеркианський консул вимовляє їх все частіше і частіше. І більший відсоток відмови серед сусідів українців тільки у молдаван. Там візи не отримали 58,03% тих, хто звертався.

Серед громадян Білорусі у візі відмовили 21,93%, Росії – 15,19%, Угорщини – 8,85%, Польщі – 2,76%, Румунії – 9,11%, Словаччини – 11,99%.

Популярні новини зараз
Уряд встановив пільгові норми з водопостачання: в який обсяг треба втиснутись Гороскоп на квітень 2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємні сюрпризи Овнів, нове кохання Водоліїв та скиглення Скорпіонів Встигнути до 3 квітня: у ДТЕК пояснили, що необхідно зробити всім українцям Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають
Показати ще

Скасування безвізу
Скасування безвізу

Мова йде про візи B1/B2. Вони видаються іноземним громадянам, які вирушають до США на тимчасове перебування у справах бізнесу (B1), відпочинку або лікування (B2). Видача такої візи не гарантує попадання в країну. Може або не може володар візи в'їхати в США – вирішує інспектор міграційної служби в пункті перетину кордону.

Нагадуємо, що нещодавно в Україні змінились правила фотографування на документи.

Також портал Знай.ua писав, скільки платять, і що потрібно для працевлаштування за кордоном.