Насамперед варто розповісти, що собою являє автомобільний ринок. Автомобільний ринок - це сукупність економічних відносин, завдяки їм і відбувається взаємодія суб'єктів ринку з метою обміну готових автомобілів на грошові кошти або їх еквіваленти.

Ще простіше автомобільним ринком можна назвати - будь територіально обмежений простір, яке використовується виключно для продажу, призначене для торгівлі, в основному фізичними особами та індивідуальними підприємцями, готовими автомобілями і різними запчастинами до них, від цього ще пішло поширена назва - Авторинок. У даній статті пропонуємо дізнатися докладніше про особливості авторинку і його важливість у світовому масштабі.

Історія виникнення авторинку

Спочатку про появу авторинку варто говорити з того моменту, коли був винайдений перший автомобіль і було зародження автомобілебудування в Німеччині в XIX столітті. За якийсь - то час до цього були винайдені саморушні екіпажі вони працювали завдяки паровим двигунам внутрішнього згоряння, але все ж реалізувати подібні автомобілі практично не вдалося. І тільки лише в кінці XIX століття від Карла Бенца надійшла пропозиція до покупця про готовому до експлуатації транспортному засобі. Так само в той час Готліб Даймлер запустив у виробництво функціональний автомобільний двигун.

З історії відомо, що першим автомобілем, який був запущений у виробництво став триколісний автомобіль К. Бенца, 1886 року, сконструював він його роком раніше в 1885 році. Відомо, що він мав такі технічні характеристики:

 • об'єм двигуна вміщував в себе 1,7 л, він був розташований горизонтально;
 • потужність двигуна становила 0,75 кінські сили;
 • автомобіль мав електричне запалювання;
 • двоступеневу коробку передач.

Історія виникнення авторинку, autodriving
Історія виникнення авторинку, autodriving
Історія виникнення авторинку

Популярні новини зараз
Так роблять лише у найкращих ресторанах: кухар зізнався, навіщо додавати в солоне сало цукор У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач Медики розрізали та з'їли чоловіка-пацієнта просто на лікарняному ліжку: фото опинилися в мережі та змусили нервувати всіх "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує
Показати ще

Таким чином автомобіль, над розробкою якого спільно працювали Г. Даймлер і В.Майбах, був названий «Daimler» і запущений у виробництво в 1895 році.

Автомобільний ринок в Києві

Автомобільний ринок Києва дуже великий як серед нових, так і вживаних автомобілів. Найбільш поширені до продажу автомобілі б / у таких марок:

 • Ford Focus Titanium Edition
 • Fiat
 • Nissan
 • BMW
 • Mercedes-Benz
 • Hyundai

Вартість вище названих підтриманих автомобілів обійдеться покупцеві в межах від 6000 доларів до 40000 доларів. Київський вибір вживаних автомобілів завжди серйозний, напевно на ньому знайдеться машина, яка сподобається саме вам, так жоден покупець не піде без придбання.

Автомобільний ринок Дніпро

Чимала кількість автосалонів існує на території України, кожен з яких багатий асортиментом всіляких автомобілів, як нових так і б / у. Адреса будь-якого з таких автобазарів можна без зусиль знайти в інтернеті.

Продають в Дніпрі також абсолютно різноманітні автомобілі, з абсолютно різним пробігом, таких марок:

 • Kia Sportage;
 • Volkswagen;
 • Hyundai;
 • Mazda;
 • Toyota.

Автомайданчик кожного з таких салонів має в наявності транспорт абсолютно різного виду, покупець може проконсультуватися з продавцем і підібрати для себе саме, той який йому найкращим чином підходить. Види транспорту бувають:

 • Легкові;
 • Вантажний транспорт;
 • Спецтехніка;
 • Сільгосптехніка;
 • Спортивний.

Автомобільний ринок Дніпро, ukrinform
Автомобільний ринок Дніпро, ukrinform
Автомобільний ринок Дніпро

І це ще не весь список, підібравши для себе той індивідуальний транспорт, людина може купити його за вигідними цінами, а так само при необхідності продати на такому ж автомобільному ринку свою машину, якої на сьогоднішній день більше не користується.

Ціна автомобілів б / у в Дніпрі обійдеться покупцеві від 7000 до 35000 доларів, все залежить від марки, стану і пробігу у автомобіля.

Автобарахолка в Борисполі

Автобарахолке являє собою можливість покупки і продажу ряду різних автозапчастин до автомобілів, в яких так часто потребує кожна людина має приватне авто. Україна з кожним роком стала все більше збільшувати свої авторинки, багато автомобілістів пріобріталі собі автомобілі на території нашої країни, так само чимало їх кількість купило собі транспортом та переганяти з інших країн, а зараз хоче продати і придбати для себе що - щось новеньке. Бориспіль так само має свій автомобільний ринок з підтриманими машинами на якому ще й продається все для машин. Ще існують сайти, які спеціалізуються на продажу різних автомобілів б / у, здійснивши вхід на який кожен користувач зможе підібрати для себе необхідний автомобіль виставивши все цікавлять параметри на сайті. Оголошення на сайті так само можна знайти і про продаж автомобіля, так кожен зареєстрований користувач може відкрити сторінку сайту і подати своє оголошення про продаж авто. На інтернет ресурсах сайту auto.ria або avtodrom, можна не тільки купити, але і терміново продати своє авто, скільки за нього просити вирішувати вам, рекомендуємо перш помоніторіть розцінки і об'єктивно оцінити стан автомобіля в цілому, перш ніж виставляти його фотки на сайт.

Найпопулярніші автомобілі для продажу в Борисполі таких марок:

 • Iveco Trakker;
 • Porsche Cayenne;
 • Jeep;
 • Opel Combo.

Вартість підтриманих автомобілів тут в середньому становить від 4000 до 100000 доларів, так само все залежить від стану і пробігу автомобіля.

Автобарахолка в Борисполі, regitra
Автобарахолка в Борисполі, regitra
Автобарахолка в Борисполі

Авторинок Запоріжжя

Автомобільний ринок в Запоріжжі, так само має чималу кількість машин на продаж, кожен бажаючий продати свій автомобіль може приєднатися і вистовіть авто на продаж. Найбільш поширені такі марки автомобілів: Peugeot Partner, Volkswagen Passat, Audi Q7, BMW і Hyundai Sonata, вартість їх становить від 3000 до 15000 доларів. Ціна буде змінюватися в залежності від моделі, року випуску автомобіля, пробігу, типу і об'єму двигуна.

Дана стаття дала поверхневу інформацію щодо автомобілів і популярних ринків, що займаються їх продажем і купівлею, сподіваємося кожен користувач зміг підкреслити для себе зі статті що - то корисне і необхідне, і це в свою чергу допоможе йому продати свій автомобіль, який зараз перебуває не в користуванні , і відповідно придбати новий йому на заміну.