Дохід українців у третьому кварталі 2019 року виріс на 4,6% у порівнянні з аналогічним періодом за попередній рік.

Про це повідомляє Державна статистика України на офіційному сайті.

Загалом доходи українців у ІІІ кварталі 2019 року склали 950,7 мільярда гривень, в той час як витрати – 947 мільярдів гривень. При цьому, у Держстаті зауважили, що в попередні роки у 2017-2018-их збільшення доходу склало 11%.

Українські гроші, Zik
Українські гроші, Zik

Збереження українців за третій квартал 2019 року склали 3,7 мільярда гривень. У перерахунку на 1 особу наявний дохід 17934 гривні, що більш ніж на 2 тисячі гривень більше, ніж в аналогічному періоді 2018 року. Тоді чистий дохід на 1 особу становив 15715 гривень.

Популярні новини зараз
Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня Від тяжкої хвороби помер учасник "Голосу країни": його пісні слухали з усмішкою на обличчі Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок З Європи можуть видворити тисячі українських біженців: хто може потрапити "під роздачу"
Показати ще

Зазначимо, що в Україні 1 січня 2020 року мінімальна заробітна плата зросте до 4723 гривень на місяць, а прожитковий мінімум — до 2102 гривень на місяць. Таким чином мінімальна зарплата стала більшою на 13,2%. Такі зміни набули чинності згідно з новим бюджетом України на 2020 рік.

У 2019 році мінімальна заробітна плата складала 4173 грн. Прожитковий мінімум став більшим на 174 гривні на одну особу в розрахунку на місяць.

Зарплати в Україні, фото: Уніан
Зарплати в Україні, фото: Уніан

Крім того, з 1 січня рівень забезпечення прожиткового мінімуму для призначення допомоги згідно із законом Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям у відсотковому співвідношенні до прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення становить: для працездатних осіб – 25%, для дітей – 85%, для осіб, які втратили працездатність, та інвалідів – 100% прожиткового мінімуму.

Нагадаємо, Державна податкова служба України випустила у світ нове своє "дітище", а точніше новий додаток, який значно спростить життя не тільки підприємцям, а й для більшості українців.

Як повідомляв Знай.ua, для українських пенсіонерів відкриють "особистий кабінет" й перерахують виплати.

Також Знай.ua писав, що в Україні 70% людей пенсійного віку отримують пенсію менше як 3 тисячі гривень, а це нижче фактичного прожиткового мінімуму.