Мінсоцполітики планує встановити вартість одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" на рівні не більше 5 тис. гривень. Відповідне повідомлення з'явилося на сайті відомства.

В проекті планують затвердити:

  • порядок забезпечення дитини при народженні одноразової натуральної допомогою «пакет малюка” за рахунок коштів державного бюджету;
  • порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення дитини при народженні одноразової натуральної допомогою «пакет малюка”.

Відомо, що в 2020 році закупівлю "пакунків малюка" почнуть лише після того, як повністю видадуть ті, які придбали в 2019 році за рахунок субвенції з держбюджету.

Нагадаємо, у Гончарука пообіцяли оновлені пакунки малюка.

Популярні новини зараз
Тариф на електроенергію з 1 червня: в уряді назвали ціну за 1 кВт Українцям підвищать пенсії на 25% Тарифи на газ збільшаться майже на 50%: кому варто приготуватися Різкий стрибок цін та дефіцит: чи варто запасатися продуктами
Показати ще

Як повідомляв Знай. ua, у Мінсоцполітики розповіли, кому виплатять гроші.

Також Знай. ua писав, що дружина "слуги народу" Грищука показала всім, що можна отримати від держави.