Весь світ затамував подих в очікуванні результатів розслідування падіння українського літака в Тегерані, пише Рoliteka.net. Так, ракету, яка могла збити його, ймовірно, було випущено з секретної іранської військової бази IRSG. Про це написав один з розслідувачів Bellingcat на сторінці у Twitter.

Як заявив журналіст Крісто Грозева, він спробував визначити можливе місце запуску ракети, якою, ймовірно, був збитий літак української авіакомпанії МАУ. Розслідувач показав вірогідну траєкторію руху збитого літака і ракету. За його словами, ракету, можливо, було запущено з секретної бази IRSG.

"Використовуючи візуально сприйняту швидкість руху ракети щодо фактично відомої швидкості Тор-М, я зміг обчислити кут відносно траєкторії. Ця відстань від місця запуску становила близько 6,5 км. Один кандидат: секретна база IRSG", - написав він.

Популярні новини зараз
Дефіцит цукру в Україні: зупиниться ще 10 переробних заводів Земфіра підірвалася на міні у Донецьку Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен
Показати ще

Як видно із карти, український літак не мав жодних шансів, ракета ціленаправлено прямувала назустріч.

А дивлячись на карту (навіть при поганій роздільній здатності Google Maps), можна побачити, як виглядають кратери від старих вибухів, а також земляні укриття для осколок для транспортних засобів у південно-західній частині.

Нагадаємо, що український літак МАУ помилково збила іранська ракета, - ЗМІ

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Ірані розбився літак МАУ з українцями на борту, усі версії трагедії

Також "Знай.ua" писав, про аварію українського літака в Ірані: повна хроніка і що відомо