Верховна Рада прийняла поправку до законопроекту №1210, яка передбачає збільшення ліміту граничного доходу для підприємців. Відповідний допис опублікували на офіційній сторінці "Команди Зеленського" у Telegram.

Зауважимо, що раніше через численні протести ФОПів президент України Володимир Зеленський доручив Кабміну збільшити ліміти для підприємців. Наразі ж 340 народних депутатів проголосували за таке збільшення.

Відтак, ліміт став:

  • для 1-ї групи – до 1 мільйона гривень на рік;
  • для 2-ї групи – до 5 мільйонів гривень на рік;
  • для 3-ї групи – до 7 мільйонів гривень на рік.

Володимир Зеленський, фото: ICTV
Володимир Зеленський, фото: ICTV

Нагадаємо, що раніше Кабінет міністрів анонсував зміни в чинне законодавство, які передбачають впровадження перевірок фізичних осіб-підприємців тільки на основі ризик-орієнтованого підходу.

Так, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов на брифінгу зазначив, що будуть зменшуватися штрафи, а перевірки чекають на тих підприємців, які викликають підозри.

Як повідомляв портал Знай.uа, прем'єр Олексій Гончарук презентував у мережі новий додаток з програми "Держава в смартфоні", який називається "Дія".

Також портал Знай.uа писав, що Гончарук прокоментував слова міністра економіки Тимофія Мілованова щодо того, що робити з ФОПами.