16 січня Національний банк України випустив нову пам’ятну монету, присвячену Харківському музею імені Миколи Сумцова, повідомляє прес-служба Нацбанку.

Монету номіналом 5 гривень та тиражом 3 тисячі екземплярів виготовлено з нейзільберу. На аверсі зображено герб України, номінал та композицію, яка складається із стилізованих дерев та плодів, які є символами духовної та матеріальної культури.

Джерело: bank.gov.ua

На реверсі зобразили фасади музею у різні часи, між якими — декоративна арка з портретом Сумцова та написами “100 років”, “Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова”.

Нагадуємо, що представники українського бізнесу зробили прогноз щодо того, яким буде курс гривні протягом 2020 року.

Популярні новини зараз
Залишилось 10 днів: як та чому пенсіонери можуть втратити свої виплати Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90% Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає
Показати ще

Як повідомляв Знай. ua, Гончарук збирався розповісти Зеленському про індекс олів'є.

Також Знай. ua писав про те, що з першого січня був підвищений розмір соціальної допомоги для дітей-сиріт та дітей, позбавлений батьківського піклування, в тому числі — тих, які виховуються в патронатних та прийомних родинах, а також у дитячих будинках сімейного типу.