В Україні підрахували середній розмір пенсії. В Пенсійному фонді України повідомили, що середня пенсія в Україні станом на 1 січня 2020 року становить 3082,98 грн.

За даними Пенсійного фонду України на початок року пенсію в країні отримують 11,3 млн осіб. Протягом 2019 року середня пенсія в Україні виросла на 437,32 грн або на 16,5%, річна інфляція при цьому склала 4,1%.

Українські пенсіонери, Уніан
Українські пенсіонери, Уніан

Популярні новини зараз

Жінка заразила коронавірусом 144 людини у церкві, парафіяни звинуватили "демона"

Сині кити - ще квіточки, ця гра може коштувати життя вашій дитині, відео

Перерахунок пенсій, прощальна ганьба Богдана, Санжари у вогні та соціальне житло для українців - головне за ніч

Бідність і натовп алкоголіків - заборонені фото часів СРСР, які спливли тільки сьогодні

Показати ще

Станом на 1 січня 2019 року українці отримували пенсію в середньому 2645,6 грн, це на 6,7% або (165,6 грн) ніж у 2018 році. З 1 січня відбулося збільшення мінімальної пенсії для українців віком від 65 років з тривалим страховим стажем. Повідомляється, що у жовтні 2019 року кількість працюючих пенсіонерів в Україні перевищувала 2,5 млн.

Раніше Пенсійний Фонд України розкрив дані про українців з найвищою пенсією. З'ясувалося, скільки українців отримують пенсію понад 10 тис. грн. Згідно з даними Пенсійного фонду України на 1 січня, практично у 260 тисяч жителів України розмір пенсії перевищує 10 тис. грн.

Пенсії в Україні, фото: ПФУ
Пенсії в Україні, фото: ПФУ

Нагадаємо, день народження Галини Третьякової: гучні пенсійні обіцянки та с*кс-скандал депутатки від "Слуги народу"

Як повідомляв портал "Знай.ua", не вистачає на дитину: міністерка Новосад збирається у відставку через "малу" зарплату в 36 тисяч

Також "Знай.ua" писав, що кликала Путіна, а отримала тисячі євро: обвинувачена у сепаратизмі Штепа виграла суд з прав людини