В четвер у Миколаєві дві шахрайки залишили пенсіонера без усіх його заощаджень, повідомляють “Новости-N”.

Як повідомляється, шахрайки, подзвонивши у двері квартири пенсіонера, представились співробітницями пенсійного фонду. Після цього вони одразу повідомили чоловікові про те, що найближчим часом планується обмін грошей, для чого їм потрібно переписати номери купюр.

Гривні
Гривні

Під час обміну зловмисниці непомітно підмінили справжні купюри сувенірними, які й віддали пенсіонеру, та одразу пішли. Таким чином вони вкрали в чоловіка 80 тисяч гривень. Потерпілий, після того, як помітив підміну, одразу звернувся до правоохоронних органів.

Нагадуємо, що в Україні почали масово вилучати підроблені банкноти номіналом 200 гривень старого зразка.

Популярні новини зараз
Українці стануть безхатьками: виселять із власної квартири Українців застерегли від фатальної помилки: чим не варто рятувати каналізацію від замерзання Роздадуть по 100 грн: кого розчарує березнева індексація пенсій Плюс 650 грн до пенсії: українцям приготували нову доплату - хто отримає
Показати ще

Як раніше повідомляв портал Знай.uа, "ПриватБанк" попередив своїх клієнтів про нові схеми, які придумали шахраї.

Також портал Знай.uа розповідав про те, що українці знайшли спосіб перетворити купюру в 1000 гривень на засіб заробітку.