В Україні збільшують податкову базу за недонадходження коштів до державного бюджету. Про це в ефірі Ukrlife.tv заявив економіст і аналітик Ігор Бураковський.

Експерт стверджує, що саме так влада вирішила боротись зі значним скороченням надходжень до державного бюджету. І наповнити його допоможуть вже традиційно українці, яких затиснуть у лещата ще більше.

Звідси виникла необхідність розширювати податкову базу для українців, щоб таким чином боротися зі зростаючим дефіцитом державного бюджету.

Черги за пенсією в Дніпрі, фото Макса Бужанського
Черги за пенсією в Дніпрі, фото Макса Бужанського

"Ми маємо, десь 50 млрд гривень недонадходжень в 2019 році. Ми можемо ввести нові податки. Сьогодні почасти це робиться", - сказав Бураковський.

Зокрема аналітик показав дію законопроекту, який передбачається податок для українців, на прикладі автовласника, що продав за годину два автомобіля.

Популярні новини зараз

Iрина Федишин завалила кицюню пiд сонцем

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Показати ще

Податки, LexInform
Податки, LexInform

"Наприклад, уряд намагається обмежити кількість автомобілів, якy може фізична особа купити і продати протягом року, встановлює різні ставки податку. Уряд намагається зманеврувати з фізичними особами-підприємцями для структуризації з точки зору сплати податків", - додав Бураковський.

Нагадаємо, пенсіонерам пообіцяли надбавки, але жити легше не стане: що не так з підвищенням.

Як повідомляв Знай.ua, на пенсію в 50 не вийдемо: що робити українцям за відсутності трудового стажу.