Десять найпопулярніших українських туроператорів на своїх сайтах фіксують власний валютний курс і таким чином маніпулюють цінами для туристів. В окремих випадках вони навіть не показують вартість надання послуг у гривнях. Про це заявила прес-служба Київського АМКУ за результатами проведених досліджень.

"У таких туроператорів: "Пегас Туристик", "Тез Тур", "Джоин Ап!", "Корал Тревел", "Тревел Профешнл Груп" (TPG), "Анекс Тур" , "ТТВК" ( TUI), "Музенідіс тревел", "Компас України", "Альф" були встановлені порушення, зокрема маніпуляції з цінами", - йдеться в заяві комітету.

Аеропорт Харкова, фото: Город Х
Аеропорт Харкова, фото: Город Х

Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України дослідило дотримання туристичними операторами законодавства про захист економічної конкуренції і законодавства про захист від недобросовісної конкуренції. Зокрема, перевірили розміщення на сайтах інформації про вартість надання туристичних послуг з використанням власного валютного курсу туроператора.

Пасажири літака, фото з вільних джерел
Пасажири літака, фото з вільних джерел

Популярні новини зараз
Київстар оголосив про підвищення цін на тарифи: мінімум 150 гривень з кожного Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

В АМКУ констатаують, що 10 туроператорів порушили статті Закону України "Про захист від недобросовісної конкуренції". Всі вони поширювали інформацію, що вводить в оману. Таким чином туроператори демонструють замовникам послуг неточну інформацію, що в подальшому може мати вплив на вибір туристів.

В АМКУ заявили, що 28 січня 2020 року розпочали розгляд відповідної справи.

Нагадаємо, як повернути або обміняти авіаквитки МАУ: коротка інструкція.

Як повідомляв портал Знай.uа, в Євросоюзі підвищили вартість квитків на лоукостери.