Десять найпопулярніших українських туроператорів на своїх сайтах фіксують власний валютний курс і таким чином маніпулюють цінами для туристів. В окремих випадках вони навіть не показують вартість надання послуг у гривнях. Про це заявила прес-служба Київського АМКУ за результатами проведених досліджень.

"У таких туроператорів: "Пегас Туристик", "Тез Тур", "Джоин Ап!", "Корал Тревел", "Тревел Профешнл Груп" (TPG), "Анекс Тур" , "ТТВК" ( TUI), "Музенідіс тревел", "Компас України", "Альф" були встановлені порушення, зокрема маніпуляції з цінами", - йдеться в заяві комітету.

Аеропорт Харкова, фото: Город Х
Аеропорт Харкова, фото: Город Х

Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України дослідило дотримання туристичними операторами законодавства про захист економічної конкуренції і законодавства про захист від недобросовісної конкуренції. Зокрема, перевірили розміщення на сайтах інформації про вартість надання туристичних послуг з використанням власного валютного курсу туроператора.

Пасажири літака, фото з вільних джерел
Пасажири літака, фото з вільних джерел

Популярні новини зараз

Ігор Терехов покинув Харків після смерті Кернеса

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила принади в халатику, попри лютий мороз

Потап дістав свій довгий і рожевий перед Каменських в бікіні: "Щоб його розважали"

Донька Ніни Матвієнко Тоня показала маму, що втекла з України: в теплі і виглядає щасливою

Показати ще

В АМКУ констатаують, що 10 туроператорів порушили статті Закону України "Про захист від недобросовісної конкуренції". Всі вони поширювали інформацію, що вводить в оману. Таким чином туроператори демонструють замовникам послуг неточну інформацію, що в подальшому може мати вплив на вибір туристів.

В АМКУ заявили, що 28 січня 2020 року розпочали розгляд відповідної справи.

Нагадаємо, як повернути або обміняти авіаквитки МАУ: коротка інструкція.

Як повідомляв портал Знай.uа, в Євросоюзі підвищили вартість квитків на лоукостери.