Днями хлопець, що веде свій блог про заробітки закордоном опублікував у мережі доволі цікавий пост про "тимчасові труднощі":

Саме у ньому він поділився думками, щодо свого перебування у Данії і як звичайному пересічному українцю відвідати цю казкову країну.

На жаль нічого не буває вічним, також і моє перебування в Данії скоро закінчиться. У зв'язку з чим, в голові зараз блукають тисячі думок про майбутнє. ⠀ ⠀ ▪️Хто не знає, в Данії я перебуваю трохи менше ніж рік, і у мене залишився останній місяць. На жаль я тут не на робочому контракті, а всього лише як практикант, тому такий короткий термін перебування.⠀ ⠀ ▪️Багато хто вже встигли запитати мене про можливості продовження. Так, фактично це реально, але як показує практика - це досить складно. Практиканти в Данії працюють в основному на двох типах ферм: тваринницькі та рослинницькі. У першому випадку знайти робочий контракт значно реальніше, так як бажаючих працювати на фермах зі свинями або коровами не так багато. У моєму ж випадку набагато складніше, тому як при оформленні робочого контракту шеф зобов'язаний буде платити мені так само як і датчанину, а це дуже не вигідно, в той час як є багато охочих практикантів та людей з Польщі, Литви і т. д.⠀ ⠀ ◾️Що ж робити? Саме цим питанням я зараз і задаюся. Першим ділом хочеться спробувати удачу і знайти робочий контракт тут в Данії, тому що за цей рік я встиг звикнути і адаптуватися в цій країні. Для початку потрібно створити гідне резюме, і можна катувати удачу. ⠀ ⠀ ◾️Що якщо не Данія? На даному етапі я ще не готовий повністю повернутися в Україну, а практика в Данії відкрила для мене багато шляхів у різні країни, такі як: Норвегія, Швеція, Нова Зеландія, Австралія, Канада, США і т. д. Рік практики прокачали мої скіли в багатьох напрямках, так що я впевнений, що що-небудь знайду.⠀ ⠀ ◾️Без зайвих... І найголовніший крок для мене, в цей раз дуже хочу знайти роботу повністю без посередників. Так, часто вони виручають і допомагають, але це додаткова стаття витрат і все-таки треба рости в цьому плані.⠀ ⠀ - написав він у дописі

Нагадаємо, у Польщі дві українки, а також подружня пара з України претендують на престижну нагороду за перемогу в конкурсі

Популярні новини зараз

Розлучення, блуд, секс під час вагітності і зради: батюшка пояснив, що насправді забороняє Біблія

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

"Пірнання в ополонці - дешеве позерство": українець зруйнував головний міф Водохреще і назвав гідну альтернативу

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Показати ще


Як повідомляв портал "Знай.uа", за минулий рік українцям гостинно відкрили двері в Польщі, Німеччині, Словаччині, Ізраїлі, Чехії, Угорщині та Литві.


Також Знай.uа" писав, що деякі правила безвізу невдовзі зміняться. Ці зміни не пов’язані з Україною