Українців позбавлять від набридлих стереотипів. Тепер всі охочі зможуть міняти не лише по батькові, але навіть називатися по матері. Можна навіть зовсім відмовитися від по батькові.

Про це йдеться в проекті закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права фізичних осіб на зміну по батькові". Він вже поданий в профільний Комітет Верховної Ради. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Наголошується, що в багатьох країнах прив'язку до одного з батьків не використовують. Депутати кажуть, що така норма застаріла і від неї взагалі можна відмовитися чи зробити необов'язковою.

Також українцям дають добро називати своїх новонароджених немовлят, як душа забажає, навіть номерним знаком. Головне, щоб це було в радість і батькам, і дітям.

Популярні новини зараз

Нардепи знову спробують скасувати "літній" час заради Європи: повернуться після переходу на "зимовий"

Дивіться на цінник і на дірки: українцям підказали, як не сплутати справжній сир з підробкою

Укрзалізниця підготувала невакцинованим українцям неприємний сюрприз: квиток на поїзд і 300 гривень

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще

українці, фото NewsOne
українці, фото NewsOne

Наталя, яка десять років боролася за зміну по батькові, домоглася свого. Вона пройшла шлях від районного суду до Європейського суду з прав людини. Там справу розглядали шість років, але для жінки це було принциповим питанням. У 45 років вона отримала нове свідоцтво про народження і паспорт.

Нагадаємо, українці живуть гірше за Уганду та Нігерію, скільки ми витрачаємо на їжу щороку.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Малюська "дав добро" називати дітей дивними іменами, на кшталт Z148.