На днях уряд розширив перелік пільгових категорій для дітей, які зможуть за рахунок держжаного бюджету поїхати на відпочинок та покращити своє здоров'я.

Про таке прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив у своєму Telegram каналі.

Відтак, як відзначається, до переліку пільгових категорій дітей додали:

  • дітей журналістів, які загинули під час виконання службових обов'язків;
  • дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи;
  • дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
  • дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

Школяр, фото з вільних джерел
Школяр, фото з вільних джерел

Варто зауважити, що діти, які входять до пільгових категорій, зможуть отримати оздоровчі послуги та відпочити в дитячих центрах коштом держави в "Артек" та "Молода гвардія".

Популярні новини зараз
Українцям підвищать пенсії з 1 жовтня Пенсіонерам оновлять систему виплат: що буде з надбавками У документах Кремля прописана дата закінчення війни: ГУР розповіли, коли росія відступить Дожити до надбавки: з якого віку пенсіонери можуть отримати спецдоплати
Показати ще

Нагадаємо, з'явилася інформація, що Верховна Рада України прийняла новий закон "Про повну середню освіту". Відтак, діти можуть отримувати не тільки право обирати улюблені предмети, але їх також будуть карати за списування.

Як повідомляв Знай. ua, українських школярів змусять здавати ще один іспит.

Також Знай. ua писав, що шкільну програму поповнить новий предмет, ніж навантажать учнів додатково.