Якщо у вас будинку є піч, то в цей день ви просто щасливчик. Але її потрібно особливим чином розтопити: покласти дрова і запалити їх так, щоб вони відразу всі спалахнули. Природно дрова для цього повинні бути максимально сухими. Якщо він загориться в першого разу, то в будинку живе щаслива сім'я, а рік буде вдалим. Такий вогонь, вважається, лікує від усіх хвороб, тому якщо у вас хтось хворіє з рідних, то його можна підвести до вогню. Людина має три рази прочитати «Отче наш» поки дивиться на полум'я, тепло наповнить його тіло і вижене всі недуги.

Сьогодні у вигляді поминок готують ритуальну трапезу для померлих родичів, серед страв готують рисову кашу, компот і пиріжки з різними начинками. Їх можна віднести на кладовища, в церкву або роздати голодним.

Популярні новини зараз

Заробітчани привезли коронавірус в Україну, тестів на всіх не вистачить, - ЗМІ

У Києві язики полум'я охопили Троєщину, чорний дим видно за кілометри

Коханка Остапчука вагітна? Як виглядає і що відомо про 33-річну "розлучницю"

Сині кити - ще квіточки, ця гра може коштувати життя вашій дитині, відео

Показати ще

Народні прикмети на 9 лютого

Сьогодні заборонено хоч щось дарувати комусь, тому що трапиться біда з тим, хто подарував, і з тим, хто прийняв подарунок. А сам подарунок скоро зіпсується. Не підбирайте нічого на вулиці, відьми підкладають такі «подарунки» під поріг або дають їх дітям, щоб сила стала потужнішою. А саме сьогодні вони роблять дуже підступні порчі. Тому знахарі в цей день проводять безліч захисних обрядів і читають замовляння на успіх.

Бажано в цей день було уникати порізів, опіків і травм. 9 лютого не радили також робити покупки, дарувати подарунки і мити голову

Якщо господар знущається над працівниками, чоловік над дружиною або свекруха над невісткою, то пригноблений може сьогодні піти в три церкви в полудень і в кожній поставити по свічці, які купувалися в велике свято. Над ними читають: «Як свічка горить-пом'якшується, так нехай і раб Божий (ім'я володаря) стає піддатливим. Все його зло нехай з вогнем спепелиться, добротою душа загориться, серце ласкавістю пом'якшиться. Амінь». З кожної церкви слід піти мовчки, нікому нічого не давати, не вітатися ні з ким навіть по дорозі.

Нагадаємо, скоро День святого Валентина, а значить пора вже готувати подарунок коханій.

Як повідомляв Знай.ua українці можуть отримати право на подвійне громадянство, але не поспішайте радіти.

Також Знай.ua писав, що краще садити в 2020 році і коли найкраще це зробити.