Відомий блогер Михайло Шнайдер вкотре показав на своїй сторінці у Facebook, жахливі реалії життя в українських селах.
Блогер опублікував фото туалету, який скоріше нагадує кадри з фільму жахів, в одній з сільських лікарень, та яскраво прокоментував їх:

Діджіталізація... держава в смартфоні... цифрові права і... ЛІКАРНЯНИЙ ТУАЛЕТ в селі Лука-Мелешківська Вінницької Області. Інновації та сучасні технології це без сумніву добре і дуже важливо, але відновлювати державу потрібно з самих Низів. Відновлювати державу необхідно саме з таких Туалетів. Адже, як казали древні Римляни - Все велике починається з Малого... - підписав фото Михайло Шнайдер

Людей у коментарях обурив подібний підхід влади до відвідувачів лікарні. Адже цим туалетом користуватися не можливо і здоровим людям, що вже казати про хворих чи пенсіонерів.

Нагадаємо, блогер показав, на що доводиться йти пенсіонерам заради виживання

Популярні новини зараз
Молодий бойфренд Ані Лорак Єгор Гліб кинув її через гроші, менеджер Кіркорова злив усе: "Не потрібна йому, як жінка" Українцям можуть скасувати індексацію зарплат через зростання інфляції: що буде з виплатами Своїх не кидаємо? Путін планує віддати всю Луганщину, щоб захистити важливі для себе місця - ISW Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку
Показати ще


Як повідомляв портал "Знай.ua", Михайло Шнайдер показав, у яких жахливих умовах доводиться перебувати учням однієї з сільських шкіл.


Також "Знай.ua" писав, що відомий блогер і юрист Михайло Шнайдер підняв наболілу тему українців, а саме зубожілі відділення "Укрпошти" і космічні зарплати її очільників.