Відомий блогер Михайло Шнайдер вкотре показав на своїй сторінці у Facebook, жахливі реалії життя в українських селах.
Блогер опублікував фото туалету, який скоріше нагадує кадри з фільму жахів, в одній з сільських лікарень, та яскраво прокоментував їх:

Діджіталізація... держава в смартфоні... цифрові права і... ЛІКАРНЯНИЙ ТУАЛЕТ в селі Лука-Мелешківська Вінницької Області. Інновації та сучасні технології це без сумніву добре і дуже важливо, але відновлювати державу потрібно з самих Низів. Відновлювати державу необхідно саме з таких Туалетів. Адже, як казали древні Римляни - Все велике починається з Малого... - підписав фото Михайло Шнайдер

Людей у коментарях обурив подібний підхід влади до відвідувачів лікарні. Адже цим туалетом користуватися не можливо і здоровим людям, що вже казати про хворих чи пенсіонерів.

Нагадаємо, блогер показав, на що доводиться йти пенсіонерам заради виживання

Популярні новини зараз

Новий "колумбайн" в Росії: стрілок заблокувався в університеті, є загиблі і поранені

"Корабельна сосна" Ірина Аллахвердієва похвалилася в декларації подарунком в 5 мільйонів - "Непоганий презент"

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Загибла зірка "МастерШеф" Стелла Клименко перед смертю розповіла про жорстоке побиття: "Ніяких скарг, це життя"

Показати ще


Як повідомляв портал "Знай.ua", Михайло Шнайдер показав, у яких жахливих умовах доводиться перебувати учням однієї з сільських шкіл.


Також "Знай.ua" писав, що відомий блогер і юрист Михайло Шнайдер підняв наболілу тему українців, а саме зубожілі відділення "Укрпошти" і космічні зарплати її очільників.