Відомий блогер Михайло Шнайдер вкотре показав на своїй сторінці у Facebook, жахливі реалії життя в українських селах.
 
Блогер опублікував фото туалету, який скоріше нагадує кадри з фільму жахів, в одній з сільських лікарень, та яскраво прокоментував їх:

Діджіталізація... держава в смартфоні... цифрові права і... ЛІКАРНЯНИЙ ТУАЛЕТ в селі Лука-Мелешківська Вінницької Області.

Популярні новини зараз

У Києві Палац Спорту "обклали мінами", людей терміново евакуюють - може рвонути просто зараз

У Києві язики полум'я охопили Троєщину, чорний дим видно за кілометри

Молоденька дружина Комарова проміняла мандрівника на дизайнера

Головне за день вівторка, 25 лютого: в Україну завезли коронавірус і прогнозують "біблійний" потоп, а наркоторговець дає поради Гончаруку

Показати ще

Інновації та сучасні технології це без сумніву добре і дуже важливо, але відновлювати державу потрібно з самих Низів.

Відновлювати державу необхідно саме з таких Туалетів. Адже, як казали древні Римляни - Все велике починається з Малого... - підписав фото Михайло Шнайдер

Людей у коментарях обурив подібний підхід влади до відвідувачів лікарні. Адже цим туалетом користуватися не можливо і здоровим людям, що вже казати про хворих чи пенсіонерів.

 

Нагадаємо, блогер показав, на що доводиться йти пенсіонерам заради виживання


Як повідомляв портал "Знай.ua",  Михайло Шнайдер показав, у яких жахливих умовах доводиться перебувати учням однієї з сільських шкіл.


Також "Знай.ua" писав, що  відомий блогер і юрист Михайло Шнайдер підняв наболілу тему українців, а саме зубожілі відділення "Укрпошти" і космічні зарплати її очільників.