За відомою інформацією група молодиків, які представляють проросійські сили і можливо є членами партії Анатолія Шарія, намагались відновити меморіальну дошку кату народів, радянському маршалу Георгію Жукову. Група з 5-7 молодиків на місці нещодавно демонтованої дошки за адресою вул. Новосельсьського, 62. 

Про це повідомляють на офіційній сторінці  nationalcorps

Їм завадили небайдужі одесити, які, спільно з місцевим осередком НацКорпусу оперативно виїхали на місце події. 

За годину до початку акції, на сторінці місцевої партії Шарія з’явилось повідомлення з закликом долучились до повторного встановлення таблиці:

 Важно присутствие каждого небезразличного… Поделись записью и приходи, если для тебя это важно  – було вказано у повідомленн

Між провокаторами та патріотами зав’язалась сутичка, обійшлося без рукоприкладства, а як результат одесити настояли на своєму та  пам’ятну дошку “М’яснику”,  який відправив на смерть 1,5 мільйони українців, розбили і викинули на смітник. 


Національний корпус стверджує, що їм вдається підтримувати проукраїнські настрої в місті на належному рівні. 

Нагадаємо, патрульні Одеси змогли врятувати однорічну дівчинку, яку на їх очах спробувала задушити власна мати.  


Як повідомляв портал "Знай.ua", в Одесі суд заслухав свідчення співробітника охоронного агентства "Центр" Миколи Дмитрука, обвинуваченого в катуваннях в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації.


Також "Знай.ua" писав, що  підвищили тариф на водопостачання для 43 підприємств в середньому на 20%