Питання зарплат найбільше турбує українців. Адже, сьогодні настали якісь важкі часи. Люди працюють на офіційних роботах, віддають свої сили, здоров’я і час, а натомісць отримують зарплату, яка не здатна покрити всі витрати сім’ї. 

Так, Пенсійний фонд затвердив середню заробітну плату в Україні для обчислення пенсії за грудень 2019 року на рівні 10,5 тис. гривен. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Пенсійного фонду.

Зарплати в Україні, фото: 24tv.ua
Зарплати в Україні, фото: 24tv.ua

Популярні новини зараз

В Україні з 1 квітня запускають II етап медреформи – список нових безкоштовних послуг

Супермаркети знизили ціни на популярні продукти, українці приємно здивовані

Головне за день вівторка, 31 березня: Тимошенко погрожує криміналом, гроші українцям не повернуть, а Covid-19 замінила нова хвороба

Українцям перерахували ціну за газ, такі цифри - вперше за чотири роки

Показати ще

"Затверджено показник середньої заробітної плати за грудень 2019 року, яка відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" враховується для обчислення пенсії. Показник середньої заробітної плати за 2019 рік - 9205,19 грн", - йдеться у повідомленні.

Американець знайшов гроші у дивані, фото: Fox News
Американець знайшов гроші у дивані, фото: Fox News

Варто зазначити, що пенсії українців обчислюються із застосуванням середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу в Україні, з якої сплачено страхові внески за три календарні роки, що передують року звернення за призначенням пенсії.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, 15 тисяч і більше - скільки українців отримують зарплату вищу за мінімальну.

Як повідомляв портал "Знай.ua", перерахують, але більше не стане - як зміниться зарплата в Україні 2020 року.