Оформлення біометричного закордонного паспорта віднині пройде ще швидше і зручніше. В день в міграційній службі приймають до 15 осіб по поточній послідовності.

Йдучи на прийом, при собі потрібно мати паспорт громадянина України, закордонний паспорт (якщо є оформлений раніше) та ідентифікаційний код.

З умовою, що закордонний паспорт будуть оформляти до 20 робочих днів, доведеться заплатити 682 грн. Якщо швидше (до 7 робочих днів), то обійдеться в 1034 грн.

Тому, начальник Мелітопольського міського відділу управління державної міграційної служби України в Запорізькій області Олександр Савула зазначив, оформити закордонний паспорт можна 3 способами.

Закордонний паспорт, 24 канал
Закордонний паспорт, 24 канал


3 способи оформлення закордонного паспорту:

Перший - записатися в електронну чергу на сайті dmsu.gov.ua. :

Для зручності громадян розроблений сервіс «електронна черга». У нашому підрозділі він функціонує, для онлайн-запису необхідно вибрати Запорізьку область, наш підрозділ, ввести необхідні дані, які буде запитувати сервіс і таким чином зареєструватися. Про те, що реєстрація пройшла успішно буде свідчити смс повідомлення, яке прийде на телефон заявника. У цьому ж сервісі можна оформити онлайн-оплату, єдине, що квитанцію годі й роздруковувати, а зробити це безпосередньо в підрозділі в терміналі. Оновлення відбувається після опівночі, тому заходьте на сайт в цей час, тоді напевно будуть місця - зазначив Олександр Савула

Популярні новини зараз
Головне за 17 серпня: розставання Горбунова, приїзд Ердогана до Зеленського, стрілянина в лікарні та насолода Каменських Водіїв чекає ще один "сюрприз" після підвищення цін на пальне: Рада проголосувала за нові штрафи, кого та за що покарають Головне за ніч: масова втеча росіян з Криму, трибунал для путіна, космічні платіжки за комуналку і моторошне передбачення Ванги на 2022 рік Чергове жахливе передбачення баби Ванги на 2022 рік здійснилося: що ж буде далі?
Показати ще

Закордонний паспорт, Гордон
Закордонний паспорт, Гордон

Другий спосіб - отримати реєстрацію в підрозділі через термінал самообслуговування і взяти талон:

Реєстрація передбачає 35 діб, таким чином влаштований сам сервіс, якщо онлайн-чергу розрахована на 14 днів, то запис через термінал на 35 днів. При реєстрації людині видається талон, який свідчить про реєстрацію в черзі, де буде вказано час, день оформлення заяви анкети. У підрозділі у нас є табло, на якому висвічується рух електронної черги за номерами реєстрації - вказав начальник

закордонний паспорт
закордонний паспорт

Третій - оформити закордонний паспорт можна в порядку живої черги:

Зареєструватися через термінал, в так звану поточну чергу. Заявник отримає талон, але в ньому буде зазначено час очікування до 90 хвилин. Якщо в терміналі з'являється інформація про те, що є вільні місця, наприклад, якщо фахівець на кілька хвилин раніше закінчує оформлення заявнику анкети, то людина має право скористатися цим «вікном». Сервісом встановлено, що на одну людину на оформлення анкети йде приблизно до 20 хвилин, якщо фахівець, який оформляє заяву анкети встигає оформити раніше на 3-5 хвилин, а такі випадки непоодинокі: бувають такі нескладні моменти, коли у людини на руках вже є ID -карта, майже сканувати нічого не треба, сканується лише квитанція про оплату за оформлення та документ, а при оформленні заяви анкети, наприклад, дітям потрібно сканувати свідоцтво про народження - додають