У Раді мають намір ліквідувати Пенсійний фонд і передати його функції іншим відомствам. У "Слуги народу" заявили про намір ліквідувати Пенсійний фонд України з метою перезавантаження форми існування ПФУ. Такий намір висловила голова комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики Галина Третьякова.

Як повідомила чиновниця, на пенсіонерів ліквідація Пенсійного фонду України вплинути не має. Функції ПФУ будуть передані Мінфіну або Держказначейству. 

Популярні новини зараз

Головне за день понеділка, 6 квітня: продукти різко подорожчали, банк краде гроші з карток, а українців лікують в онлайні

Відчула кризу? Олена Зеленська показалася в недорогій сукні та з набряками

Під шумок обсервації чиновники нахабно віджимають дитбудинок: "Гроші розпилять, а дітей викинуть"

Прожити без м'яса та залишитися здоровим і енергійним – дієтологи назвали альтернативу

Показати ще

Пенсіонери, фото 33 канал
Пенсіонери, фото 33 канал

"Ми зі свого боку думаємо про можливість перезавантаження форми існування ПФУ. Один з варіантів - ліквідація Пенсійного фонду та передача його функцій Мінфіну або Держказначейству. Або перетворення ПФУ разом з фондами соціального страхування та безробіття в Національне страхове агентство. Цей план ми вже презентували разом з урядом", - сказала вона.

Ймовірна ліквідація ПФУ може статись тому, що вперше за 20 років на 12 мільярдів скорочені соціальні витрати бюджету, а також не були закладені кошти на щорічну індексацію пенсій. Про це раніше повідомляв колишній міністр соцполітики Андрій Рева.

Гроші, фото - Апостроф
Гроші, фото - Апостроф

"Три рази в цьому році пенсія буде проіндексована. Можливо, відсоток індексації буде менше, ніж розраховував попередній уряд. Тому, що формула 50/50 (ми теж її прийняли) - це половина від величини інфляції і половина від відсотка зростання заробітної плати. А інфляція в 13-18% це не інфляція в 3-5%, яку ми зараз спостерігаємо", - прокоментувала Третьякова.

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Пенсійний фонд терміново звернувся до українців: як купити роки стажу.

Як повідомляв портал "Знай.ua", мільйонам українців не вистачить стажу для пенсії, що робити.

Також "Знай.ua" писав, як розрахувати страховий стаж і не помилитися: важлива інструкція.