Коронавірус поширюється по Європі, в Італії - вже сім смертей, понад 200 осіб інфіковані. Вірусна інфекція СOVID-2019 поки не названа пандемією, але ВІЗ не виключає такої можливості. Поки на західному кордоні України всім іноземцям, що в'їжджають перевіряють температуру, важливо нагадати, як відрізнити небезпечну вірусну пневмонію від ГРВІ чи застуди.

  • Раптовість

Коронавірус розвивається швидко. Тобто немає такого відчуття, як при ГРВІ, що ви ось-ось "захворієте". Можна відчувати себе цілком нормально, а потім самопочуття різко погіршується, каже терапевт Валентина Андрейченко.

  • Температура

На сьогодні - це найбільш важливий симптом, за яким коронавірус СOVID-2019 відрізняється від застуди та ГРВІ. При коронавірусі температура, як правило, значно вище - до 39,5°С. А ГРВІ та застуда дають до 38°C

  • Сухий кашель

Це другий головний симптом, який фіксували в 80% всіх хворих. Він може бути несильним, але виснажливим, при якому людині важко відкашлятися. При ГРВІ кашель, як правило, вологий, або ж його немає взагалі, або проявляється на 2-3 день хвороби.

Популярні новини зараз

Аферистка з Франківська одягла чорну хустку і отримала мільйон: "Мій чоловік загинув на Донбасі"

Російська Кардашьян в сексуальному боді оголила пишну "душу", спробуйте дивитися в очі

Під Києвом чорна тварюка відправила хлопчика в реанімацію - пас гусей

На київському вокзалі двоє вбивць страшно розправилися з чоловіком - ножем по горлу, і з кручі

Показати ще
  • Слабкість і втома

Такі симптоми присутні і при ГРВІ, але слабкість не така сильна, як при коронавірусі.

  • Задишка, тахікардія, біль у груди

Ці симптоми приходять на пізній стадії захворювання, коли коронавірусна інфекція викликає вірусну пневмонію. Цей симптом є найнебезпечнішим.

Нагадаємо, всього COVID-19 виявили вже в 34 країнах, більше 80 тисяч людей захворіли, з них 2700 померло.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше в Тернополі вирішили боротися з можливими намірами влади привезти в область людей, евакуйованих з вогнища поширення небезпечного коронавіруса, молитвами.

Також "Знай.ua" писав, що Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов терміново вилетів до селища, охоплене протестами через евакуацію українців з Китаю