Коронавірус поширюється по Європі, в Італії - вже сім смертей, понад 200 осіб інфіковані. Вірусна інфекція СOVID-2019 поки не названа пандемією, але ВІЗ не виключає такої можливості. Поки на західному кордоні України всім іноземцям, що в'їжджають перевіряють температуру, важливо нагадати, як відрізнити небезпечну вірусну пневмонію від ГРВІ чи застуди.

  • Раптовість

Коронавірус розвивається швидко. Тобто немає такого відчуття, як при ГРВІ, що ви ось-ось "захворієте". Можна відчувати себе цілком нормально, а потім самопочуття різко погіршується, каже терапевт Валентина Андрейченко.

  • Температура

На сьогодні - це найбільш важливий симптом, за яким коронавірус СOVID-2019 відрізняється від застуди та ГРВІ. При коронавірусі температура, як правило, значно вище - до 39,5°С. А ГРВІ та застуда дають до 38°C

  • Сухий кашель

Це другий головний симптом, який фіксували в 80% всіх хворих. Він може бути несильним, але виснажливим, при якому людині важко відкашлятися. При ГРВІ кашель, як правило, вологий, або ж його немає взагалі, або проявляється на 2-3 день хвороби.

  • Слабкість і втома

Такі симптоми присутні і при ГРВІ, але слабкість не така сильна, як при коронавірусі.

Популярні новини зараз

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Арсен Мірзоян показав своїх жінок у всій красі: Тоня, Ніна і маленьке диво на руках

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще
  • Задишка, тахікардія, біль у груди

Ці симптоми приходять на пізній стадії захворювання, коли коронавірусна інфекція викликає вірусну пневмонію. Цей симптом є найнебезпечнішим.

Нагадаємо, всього COVID-19 виявили вже в 34 країнах, більше 80 тисяч людей захворіли, з них 2700 померло.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше в Тернополі вирішили боротися з можливими намірами влади привезти в область людей, евакуйованих з вогнища поширення небезпечного коронавіруса, молитвами.

Також "Знай.ua" писав, що Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов терміново вилетів до селища, охоплене протестами через евакуацію українців з Китаю