Погода в Україні кардинально зміниться і ще покаже свій зимовий характер.

Календарна зима, яку такою було важко назвати, закінчується, однак початок весни не принесе українцям тепла.

Схоже, що пори року вирішили помінятися місцями, і замість весняного тепла українцям варто чекати морозів, снігу і поривчастого вітру. Про це повідомляють синоптики Українського гідрометцентру та Наталки Діденко.

За словами Діденко, холоднішати почне вже в четвер, 27 лютого. Холодний фронт зайде в країну із Заходу, по всій країні очікуються дощі, а в західних областях - з мокрим снігом.

мокрий сніг, фото: pokrovsk.news
мокрий сніг, фото: pokrovsk.news

Похолоднішає по всій Україні, крім Сходу і Півдня - там очікують +10+15. Далі температура повітря знижуватиметься.

"27-го лютого в більшості областей очікується волога погода з дощами, а на Заході - з мокрим снігом. Там така фаза опадів стане можливою через похолодання до +2+6 градусів", - пише Діденко.

Опади будуть рухатися з заходу на схід, тому вдень східні області побудуть в сухій погоді - задощить тільки ввечері, а в західних областях і на Півночі опади ймовірні вранці та вдень, а ввечері - проясниться.

Крім того, у четвер очікується сильний поривчастий вітер, значення будуть доходити до штормових на Запоріжжі, в Криму, в Миколаївській області, на Донеччині, Луганщині, в Дніпрі і районах. На решті території - помірний, західний та південно-західний, вітер.

У Києві 27 лютого також очікується дощ, похолоднішає після сьогоднішніх +11 до скромних +6 градусів.

"До кінця тижня, у вихідні похолодає ще на кілька градусів, але з понеділка знову потеплішає", - прогнозує синоптик.

Такі ж дані оприлюднили і синоптики Українського гідрометцентру. На своїх картах з 27 лютого до 1 березня вони показали, що піку похолодання варто чекати 29 лютого - на північному заході можливі навіть морози до -1 градуса вдень.

Холодним буде і перший день весни, на Заході і Сході випаде сніг.

Популярні новини зараз
Найпотужніше явище за 150 років: українців попередили про аномальну погоду В українських школах запровадять глобальні зміни для старших класів: до чого готуватися Трусіть гаманці: тарифи на світло й газ переглянуть — кого торкнеться Укренерго підвищує тариф на електроенергію з 1 липня на 21,6%: до чого готуватись українцям
Показати ще

фото Українського гідрометцентру
скрін карти Українського гідрометцентру

фото Українського гідрометцентру
скрін карти Українського гідрометцентру

фото Українського гідрометцентру
скрін карти Українського гідрометцентру

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, синоптики розповіли, чого чекати українцям навесні. Спочатку будуть заморозки, а потім настане посушливий період.

Як повідомляв портал Знай.uа, для людства найближчі п'ять років стануть найспекотнішими за весь період спостереження.

Також портал Знай.uа писав, що на початку березня варто очікувати опадів, а з середини першої декади місяця очікується сильний вітер.