Наші предки використовували сни, щоб передбачити майбутнє. Але, щоб точно тлумачити сон, важливо запам'ятати кожну деталь того, що відбувається. Зараз кожна має можливість дізнатися значення сна, який приснився. А особливо важливим для багатьох жінок залишається питання, до чого сниться каблучка.

Тлумачення за сонником Ванги

Згідно з сонником Ванги, коло служить уособленням безлічі невирішених справ. Якщо уві сні ви одягаєте каблучку на палець коханій людині, то це говорить про сильний емоційний зв'язок між вами.

Але якщо ви уві сні наділи каблучку на палець незнайомця, то незабаром очікується несподіване рішення вашої проблеми. Причому допомога прийде звідти, звідки її ніхто не чекав.

Якщо уві сні ви безуспішно намагаєтеся знайти каблучку, відповідного для себе розміру, то це говорить про те, що ви ще не знайшли свою другу половинку. У вашому серці все ще пустота, яку повинна заповнити кохана людина. Якщо каблучка виявилася великою за розміром — на вас чекає безліч розчарувань і болю на любовному фронті.

А якщо каблучка злетіла з пальця уві сні, — це поганий знак. Незабаром ви порушите клятву вірності або раните почуття дорогої вам людини. В покарання за це вам доведеться зіткнутися з життєвими випробуваннями. Вкрасти ж каблучку уві сні — ознака вашого внутрішнього бажання розбити чийсь шлюб.

Популярні новини зараз

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Дайвери натрапили на гігантського морського хробака - майже як в "Дюні"

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Тлумачення за сонником Цвєткова

До чого сниться каблучка: тлумачення за сонником
До чого сниться каблучка: тлумачення за сонником, pixabay.com

Цвєтков досить прямо і просто трактує такі сни. Каблучки вже давно асоціюються зі шлюбом. Тому, якщо вам приснилася каблучка, є шанс, що незабаром ви знайдете свою другу половинку. Але якщо ви вже перебуваєте у відносинах, то, ймовірно, скоро вони перейдуть на новий етап.

Якщо ж ви загубили прикрасу уві сні, в сімейному житті настане розлад. Велика ймовірність розлучення.

Тлумачення за сонником Міллера

Каблучка на пальці свідчить про появу нових справ. Добре все обміркуйте, оцініть власні сили і вміння і не беріть на себе більше, ніж здатні виконати, — тільки в такому випадку ви досягнете успіху.

А якщо ж наснилася каблучка на руці іншої людини, незабаром ваше фінансове становище зміниться в кращу сторону, також на своєму шляху ви зустрінете безліч цікавих людей.

Якщо ви уві сні купили каблучку, у вашому житті найближчим часом все буде стабільно і йти своєю чергою. Не очікується стресу і неприємних ситуацій.

Якщо дарують прикрасу в подарунок: для чоловіків означає успішне ведення бізнесу, а для жінок — міцні і тривалі відносини з новим чоловіком. Дарувати прикраси означає внутрішнє бажання вступити в шлюб.

Якщо ви уві сні втратили каблучку, то будьте на чеку. Ймовірно, незабаром вам випаде унікальний шанс в кар'єрі або іншій сфері життя, але ви його пропустіть через невпевненість і страх потерпіти невдачу. Також втрата каблучки може символізувати майбутні труднощі в особистому житті. А впустити — до сварок і нерозуміння з чоловіком.

Зламана прикраса може знаменувати розрив зі своєю другою половинкою. Іноді зламана каблучка попереджає про можливу зраду друзів. Не варто покладатися на інших при вирішенні власних проблем, інакше це може обернутися нещастям. Якщо в той час, коли вам наснився сон, ви довго і наполегливо намагалися вирішити якусь проблему, то незабаром вам це вдасться. Але досягнення мети не принесе бажаних плодів і морального задоволення.

Тлумачення за Ісламським сонником

В Ісламському соннику важливо знати навіть матеріал і стан каблучки, щоб правильно витлумачити сон.

Наснилася каблучка із золота — скоро чекайте на поповнення в родині, народиться хлопчик. Снилися дерев'яні або срібні прикраси — означає, що ви зіткнетеся з лукавою і підлою жінкою, перегляньте своє коло спілкування.

Одягти уві сні обручку на палець самотній людині символізує швидке весілля. Якщо ж наснився срібний перстень, схоже на дар згори, незабаром вашу душу заполонить віра в Господа. Ви станете більш побожним.

А носити каблучку на пальцях ноги — поганий знак. В кращому випадку на вас чекають додаткові турботи і клопоти, якщо ж не пощастить, то незабаром на вас чекає арешт і, ймовірно, тюремне ув'язнення.

Каблучка — символ влади, фінансового благополуччя, слави і величі. І псування прикраси уві сні означає позбавлення чогось з перерахованого вище. Якщо у чоловіка був сон, ніби каблучка зламалася, — великий шанс розлучення в недалекому майбутньому, жінці — до змін у житті. Якщо ж з каблучки випав камінь, вам доведеться зіткнутися з важкими випробуваннями. Гряде складний період в житті, який може багато чого змінити.

Особливу увагу варто приділити тому, як каблучка потрапила до вас уві сні. Якщо люди знаходять золоті обручки уві сні — це значить, що незабаром вдасться отримати вигоду від іноземця, відбудуться заручини і в майбутньому з'являться діти. Якщо сниться, як вам пророк передає срібний перстень, то ви отримаєте нові знання. Це відповідний момент для ризику, так як в цей час вам буде супроводжувати удача. Що стосується золотих і металевих, — незабаром у вашому житті настане чорна смуга, багато близьких людей стануть чужі.

Якщо ж сниться втрата прикраси, то це поганий знак. Наприклад, якщо високопоставленій особі наснилося, що вона позбулася каблучки, великий шанс того, що вона втратить свою посаду. Також цей сон може означати втрату чоловіка. Якщо вам не вдається зняти каблучку з руки — ви відчуваєте брак в волі.

Тлумачення за сонником Нострадамуса

До чого сниться каблучка: тлумачення за сонником Нострадамуса
До чого сниться каблучка: тлумачення за сонником Нострадамуса, pixabay.com

Наснилася золота каблучка — незабаром відбудеться весілля або чекайте поповнення в родині. Якщо ж сниться перстень-рукавичка, це означає, що вам вдалося домогтися поваги в суспільстві. Каблучка з каменем великого розміру свідчить про те, що незабаром на вас чекає поліпшення фінансового становища, ви просунетеся далі по кар'єрних сходах.

Якщо приснилося, що ви самі знайшли прикрасу, це символізує нових людей у вашому житті. А міряти каблучку уві сні — знак, що передвіщає, що незабаром здійсниться ваша мрія. Втратити обручку уві сні — старі зв'язки будуть розірвані. Намагатися зняти каблучку — означає, що в реальному житті є щось або хтось, що заважає повністю реалізувати себе. Ви потребуєте свободи і особистого простору.

Буває сниться, що ви навмисно зламали каблучку. Це знаменує погіршення взаємин з близькою людиною у майбутньому, яка може привести до розриву. Купувати каблучку — до необдуманих витрат, а довго вибирати — означає, що незабаром перед вами постане важкий вибір. Ви повинні будете вибрати між двох партнерів.

Каблучка на безіменному пальці правої руки розведеної або незаміжньої жінки значить, що в найближчому майбутньому їй зустрінеться цікавий чоловік, з яким вона захоче зав'язати стосунки.

Тлумачення за сонником Фрейда

Згідно зі словами Зигмунда Фрейда, каблучки символізують жіноче начало і жіночі статеві органи. Звідси випливає, що процес надягання і зняття прикраси з пальців — імітація статевого акту. Якщо чоловікові снилося те, що у нього на руках каблучки, то їх кількість відображає те, скільки сексуальних зв'язків хоче він завести насправді.

А якщо подібний сон приснився представницям прекрасної статі, ймовірно, їм варто серйозно замислитися і відверто відповісти собі на запитання, чи не відчувають вони тяжіння до жінок.

Також важливо помітити, що саме відбувається з каблучками уві сні. Наприклад, якщо ви піднесли прикрасу в подарунок, в глибині душі ви мрієте побудувати серйозні відносини з людиною, яка стане опорою і буде вас доповнювати. У разі, якщо у вас вже є партнер, але вам приснилося, як ви даруєте каблучку, швидше за все, у вашому нинішньому союзі відбувається якась криза. І ви готові наполегливо працювати над тим, щоб побороти її.

Якщо ж уві сні вам подарували каблучку — є людина, яка хоче побудувати з вами серйозні стосунки і, можливо, зробити пропозицію. Мабуть, скоро ви станете дружиною. Наснилася поломка прикраси — подбайте про своє здоров'я, зараз є загроза виникнення серйозних проблем. Втрата обручки уві сні — до розриву союзу з нинішнім партнером і пошукам нових відносин.

Тлумачення за сонником Лоффа

До чого сниться каблучка: тлумачення за сонником Лоффа
До чого сниться каблучка: тлумачення за сонником Лоффа, pixabay.com

Психотерапевт Девід Лоффа висловив своє тлумачення сну з каблучками в своєму соннику. Він вважає, що ця прикраса символізують зобов'язання і домовленості. Задумайтесь і згадайте, чи давали ви важливу обіцянку за останній час. Або, може, вам щось пообіцяли. Це не обов'язково повинні бути романтичні або дружні стосунки. Сюди ж можна віднести робочі. Також є шанс, що каблучка уві сні пов'язана зі шлюбним союзом.

Наснилося, що уві сні ви знайшли каблучку чи зробили її своїми руками, — особливо важливо приділити увагу своїм відчуття уві сні. У реальному світі є людина, яка жадає отримати владу над вами будь-якою ціною. Не ведіться на маніпуляції і критично ставтеся до того, що відбувається. А приміряти каблучку заміжній жінці уві сні говорить про відданість і вірність її чоловіка.

Якщо ж вам приснилося багато каблучок на пальцях лівої руки, то незабаром всі ваші таємниці, секрети, які ви ретельно намагалися приховати, зможуть стати явними. Так що не варто довіряти інформацію про себе неперевіреними людям. А шукати прикрасу уві сні — бути втраченим на життєвому шляху, перебувати в постійному пошуку близької за духом людини або улюбленої справи.

Тлумачення за езотеричним сонником

Наснилася обручка — очікується розчарування в своєму партнері. Між вами і другою половинкою з'являться великі розбіжності, які в підсумку можуть призвести до розлучення. А якщо ж наснилася антикварна старовинна прикраса, ймовірно, в найближчому майбутньому ви зустрінете кохану людину. З нею вам буде легко і цікаво проводити час. З цією людиною у вас виникне духовний зв'язок. Почорніла каблучка знаменує розлучення з коханою людиною.

Коли наснилися прикраси з камінням, то необхідно звернути увагу на те, як саме вони виглядали. Трактування сну змінюється в залежності від каменя, який прикрашав перстень. Якщо вам приснилася прикраса з агатом, очікуйте просування по кар'єрних сходах. Зараз оптимальний час для започаткування нового бізнесу. А якщо каблучка доповнена красивим сяючим діамантом — на шляху здійснення вашої мрії стануть неприємності, незабаром вас чекає велике розчарування.

Каблучки також часто доповнює екзотичний камінь бірюза. Уві сні він знаменує швидке виконання мрії. Неприємності підуть, настане біла смуга. Приснився кришталь — це теж хороший знак. Ваше життя незабаром наповниться дрібними радощами, чекають успіхи до кар'єри, зокрема, поліпшення відносин з начальством. Не менш успішно складеться особисте життя.

Якщо каблучка прикрашена смарагдом, то подбайте про свою безпеку. Необережність та легковажність можемо привести до того, що вас пограбують. У той же час комусь із ваших близьких несподівано посміхнеться удача. Прикрасою з опалом вдасться залучити повагу і визнання в суспільстві.

Прикраса з червоним рубіном знаменує поліпшення ситуації в родині. Всі конфлікти будуть дозволені. Ви будете максимально продуктивні на роботі. Каблучка з синім сапфіром принесе удачу.

А прикраса з чорним топазом приверне у ваше життя вірних друзів, готових допомогти у важкий момент. Каблучка з яшмою допоможе додати в життя трохи веселощів і гарного настрою.

Дівчині завжди цікаво дізнатися, до чого сняться каблучки. Але іноді цим питанням бувають стурбовані і чоловіки. Зараз тлумачення снів можна знайти навіть онлайн. А якщо ж ви часто страждаєте від нічних кошмарів, то за допомогою ловця снів вам вдасться вирішити це проблему.